Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm natura - krém na ruce 75 g - POPIS:

Cannaderm Natura krém na ruceKrém se rychle vstřebává, nemastí a je tedy vhodný pro použití v domácnosti i v zaměstnání.
Při dlouhodobém používání se viditelně zlepšuje vzhled rukou a nehtů a dochází k redukci suchých, drsných míst, vrásek a skvrn na pokožce.

Cannaderm natura - krém na ruce 75 g - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky. A i dnes se konopí řaadí mezi významné prostředky "léčby".

Při výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.
Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A tímto výčet léčivých látek zcela jistě nekončí, naopak.
A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně jak na pokožku, tak vlasy. Má výbornou roztíratelnost.

Cannaderm natura - krém na ruce 75 g - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, levandule, zelený čaj, panthenol

Cannaderm natura - krém na ruce 75 g - POUŽITÍ:

Cannaderm KonopíKrém důkladně vetřete do pokožky rukou, nehtových lůžek a okolí nehtů kdykoliv během dne, nejlépe vždy po mytí rukou.

Cannaderm natura - krém na ruce 75 g - RADA:

Pro mytí rukou doporučujeme hydratační mýdlo natura. Po každém umytí rukou v domácnosti i v zaměstnání je vhodné ošetřit krémem na ruce pokožku i nehtová lůžka na rukou. Pro řešení drobných kožních defektů vyzkoušejte regeMa balzám nebo krém regenerace.

 KOUPITZDE