Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm natura - krém na nohy 75 g - POPIS:

Cannaderm krém na nohyIntenzivně hydratuje, vyživuje a okamžitě ulevuje i nejsušší pokožce nohou. Zmírňuje a zeslabuje nadměrné ztluštění rohové vrstvy kůže.

Krém na nohy z čistého konopného oleje, s hřebíčkem a myrhou pro ošetření a pěstění pokožky nohou. Krém je určen k celkové péči o nohy, jejich pokožku i nehty a jejich lůžka, účinně zvláčňuje pokožku na patách a chodidlech. Díky mírným adstringentním a antimykotickým účinkům zabraňuje nadměrnému pocení nohou, vzniku nepříjemného zápachu a brání i rozvoji plísní.

Cannaderm natura - krém na nohy 75 g - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Při výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně jak na pokožku, tak vlasy. Má výbornou roztíratelnost.

Cannaderm natura - krém na nohy 75 g - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Čistý konopný olej, hřebíček, myrha

Cannaderm natura - krém na nohy 75 g - POUŽITÍ:

Cannaderm KonopíKrém důkladně vetřete do pokožky nohou, nehtových lůžek a okolí nehtů nejlépe po koupeli nebo pedikúře. Ideální pro ošetření nohou po návštěvě sauny, bazénu nebo koupaliště.

Cannaderm natura - krém na nohy 75 g - RADA:

Po každém mytí, návštěvě koupaliště, sauny nebo po sportu nezapomeňte ošetřit pokožku a nehty na nohou krémem na nohy. Pro mytí doporučujeme hydratační mýdlo natura. Pro intenzivní ošetření suché a drsné kůže na patách vyzkoušejte mast konopka.

 KOUPITZDE