Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - POPIS:

ChuchuhuasiČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Chuchuhuasi je strom, jehož kůra a lýko je známé pro své léčebné účinky. V tradiční medicíně je známá stimulace imunitního systému, výzkumy upozorňují na možnost využití při léčbě léčbě rakoviny kůže.

Chuchuhuasi je dle obyvatel pralesa považováno za magický strom, který oplývá nadpřirozenými účinky.

Produkt obsahuje výhradně sušenou mletou kůru. CHUCHUHUASI je obrovský baldachýnový strom amazonských deštných pralesů, který roste do výšky přes 30 m. Jeho listy dosahují velikosti mezi 10 až 30 cm. Když kvete, má malé bílé kvítky. Má velmi tvrdou, tmavě červeno-hnědou kůru. Domorodé komunity amazonského deštného pralesa používají kůru CHUCHUHUASI po staletí.

Více o "bylince" se dočtete ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy. Výhradně bylinný produkt.

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

ChuchuhuasiVyhledáváno zejména kvůli pomoci při léčbě artritických onemocnění – bolesti kloubů. Dále pak prostředek posilující imunitu, napomáhá uvolňovat svaly či posiluje nervovou soustavu. Je lékem, který dokáže zahnat chřipkové onemocnění.

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1-2 kapsle denně v pravidelných intervalech.

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Chuchuhuasi 20,5 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 20,5 g - 60 kapslí

KOUPITZDE