Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos AchioteČistě přírodní produkt (mletá semena Achiote 170 mg / kapsle, v želatinové kapsli) od společnosti Cosmos je v tradiční peruánské medicíně velmi populární. Rozdrcené plody se používají díky svým svíravým vlastnostem k hojení ran, popálenin, puchýřů, vředů a hemeroidů. Slupky ze semen jsou prostředkem proti cizopasníkům. Sušené listy jsou nazývány achiotec a obsažené složky, mezi jinými flavonoidy, alkaloidy, steroidy a saponiny, působí protizánětlivě, antisepticky, svíravě, močopudně, laxativně, protibakteriálně. 
Achiote je hojně plodící keř nebo malý strom, který roste do výšky 5 až 10 metrů a je znám pod španělským názvem Achiote nebo portugalským názvem Urucu. Vyskytuje se v Jižní a Střední Americe, v Karibiku a je možno ho najít i v některých oblastech Mexika, v nadmořské výšce 1200 m. Stromek je doslova obsypán jasně zbarvenými lusky. Napříč deštnými pralesy Jižní Ameriky je domorodými indiánskými kmeny bylina používána od nepaměti. Dlouhá tradice jejího užití přispěla k jejímu rozšiřování do USA a Evropy.
 
Více o "bylince" se dočtete ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy. 

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

AchioteDíky složkám obsaženým v listech, Achiote je v Peru již od staletí využívané místními obyvateli v etnické medicíně, informace o působení byly předávány z pokolení na pokolení. V Peru je užívána jako podpora klasické mediciny. U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organismus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního stylu a prostředí. Již staří domorodí Indiáni využívali odvar z Oreláníku na pomoc organismu. Pomáhá při nachlazení, zažívacích potížích, snižuje krevní tlak i teplotu. Má antibakteriální, antiseptické i antioxidační vlastnosti. Amazonské tradiční léčitelství pak taktéž popisuje širokou škálu léčebných účinků, především pak listů.

  1. Zdraví z Peru - vše pro zdraví

    Reklamawww.alfafit.cz/
     
    Rychlé dodání. Vše skladem. Levná doprava.

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  flavonoidy, alkaloidy, steroidy a saponiny - působí protizánětlivě, antisepticky, svíravě, močopudně, laxativně, protibakteriálně

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
 
Dospělí: dávka 1 - 2 kapsle denně
Děti od 6 let: dávka 1 kapsle denně
 
Kapsle se polykají celé, postupně. U dětí dbejte zvýšené pozornosti.

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 6 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Achiote 14,5 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 14,5 g - 60 kapslí

KOUPITZDE