Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov GreenFit prášek ze zelených výhonků 200 g - POPIS:

Dr. Popov GreenFitGreenFit je originální směs mladých výhonků zelených rostlin, která obsahuje to nejlepší,  co může příroda nabídnout. Tyto mladé zelené rostliny jsou zdrojem celé řady důležitých živin v jejich nejúčinnější – v organické podobě.

Živiny jsou proto dobře vstřebatelné organizmem, navíc jsou obsaženy ve vyváženém poměru.

Zelené  potraviny pro tyto své přednosti vědci považují za účinný nástroj k regeneraci a omlazení organizmu. GreenFit obsahuje mladý zelený ječmen, mladou pšenici a mladou vojtěšku (Alfa-alfa).

Tyto zelené potraviny jsou již nejvíce prozkoumány a jejich pozitivní vliv na kondici a zdraví byl jednoznačně prokázán.

Dr. Popov GreenFit prášek ze zelených výhonků 200 g - ÚČINKY:

Všechny tři zelené potraviny obsažené v GreenFitu mají zásaditý charakter (mají vysoký obsah draslíku) a pomáhají snižovat kyselost organizmu, což je zvlášť důležité v současné době, kdy většina obyvatelstva trpí překyselením organizmu. Překyselení organizmu vede k celé řadě zdravotních obtíží jako např. únava, záněty močového měchýře, špatné zažívání. Překyselení se považuje za jednu z příčin vzniku rakovin.

Mladý zelený ječmen obsažený v GreenFitu je významným zdrojem živin, které jsou dobře vstřebatelné pro lidský organizmus. Ve složení má ve významném množství zejména draslík, hořčík, železo, kyselinu listovou, vitaminy C a z řady B, dále celou řadu esenciálních aminokyselin. Významný je podíl vlákniny a chlorofylu.

Mladá zelená pšenice je snad jedna z nejstarších zelených potravin, které lidstvo používalo pro zlepšování zdraví, používali ji již ve starověkém Egyptě. Složením se podobá mladému ječmeni, navíc výborně působí na trávicí trakt. Pšenice obsažená v GreenFitu pozitivně podporuje  detoxikaci a  přispívá ke zklidnění žaludečních a střevních potíží, také při pálení žáhy.

Mladá zelená vojtěška je luštěnina, obsahuje minerály, vitaminy, enzymy a také vysoké množství dobře vstřebatelných aminokyselin. Tradičně se používá i k desinfekci zánětů močových cest, zvyšuje fyzickou zdatnost, při rekonvalescenci, chrání před vznikem žaludečních vředů, zlepšuje stav u diabetiků (ovlivňuje hladinu cukru). Pro tyto své vlastnosti byla také zakomponována do Greenfitu.

Zelené potraviny obsahují:
*  enzymy, které dobře působí při léčbě zánětů a při  trávicích obtížích.
*  řadu účinných antioxidantů – např. superoxid dismutáza, který je výrazným bojovníkem proti volným radikálům a pomáhá ochraňovat buňky.
*  významné množství zeleného barviva – chlorofylu, který napomáhá k dobrému hojení ran (má antiseptické a epitelizační účinky). Používá se též při léčbě chudokrevnosti. 

Dr. Popov GreenFit prášek ze zelených výhonků 200 g - POUŽITÍ:

Užíváme 1-2x denně jako nápoj, ve 250 ml rozpustíme 1-2 lžičky prášku. Nejvyšší dávka 4 lžičky prášku denně. Maximální denní dávka GreenFitu (6,5 g) obsahuje 3,25 g ječmene, 1,625 g pšenice a 1,625 g vojtěšky.

Dr. Popov GreenFit prášek ze zelených výhonků 200 g - UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

Dr. Popov GreenFit prášek ze zelených výhonků 200 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 200 g

KOUPITZDE