Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Drags Imun 30 ml - POPIS:

Energy Drags ImunDrags Imun je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“). Drags Imun působí proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění. Uplatňuje se při hojení ran a podporuje imunitní systém.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Například pro zastavení krvácení, urychlení hojení a uzavření ran a jejich ochranu před infekcemi. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Často se v domorodé medicíně podává při úplavici, střevní horečce, žaludečních vředech, hemoroidech, ale také pro vaginální koupele před porodem a zastavení krvácení po porodu, při kožních potížích i svědění po hmyzím kousnutí.

Energy Drags Imun 30 ml - ÚČINKY:

Tato unikátní přírodní substance má silné a vědecky prokázané antibakteriální, antivirové, protiplísňové a antioxidační účinky. Pomáhá při respiračních onemocněních způsobených viry chřipky A, B, adenoviry, retroviry a viry parainfluenzy, snižuje horečky, příznivě působí při hepatitidě A i B, dobře účinkuje na hojení oparů způsobených herpes viry a u onemocnění vyvolaných cytomegaloviry (infekční mononukleóza). Zastavuje krvácení (hemostatické vlastnosti) a je tedy vhodný k ošetření všech povrchových ran (od drobných ran až po bércové vředy), má stahující (adstringentní) účinky, působí úlevu při hemoroidech. Vykazuje epitelizační účinky a urychluje tak hojení ran, tkání, kůže, aftů a zmírňuje následky tvorby jizev. Uplatňuje se jako doplněk při léčbě žaludečních vředů a zažívacích problémů způsobených Helicobacterem pylori, má příznivé protizánětlivé účinky u Crohnovy choroby tenkého střeva a ulcerózní kolitidy tlustého střeva. Podporuje činnost sleziny, slinivky a štítné žlázy a zvyšuje obranyschopnost organismu. Detoxikuje střeva a je vhodný při průjmových onemocněních (E. coli, Enterobacter, Salmonella) a nadýmání. Čistí krev, aktivuje kostní dřeň a příznivě ovlivňuje regeneraci krevních buněk při anémii a leukémii, zlepšuje kvalitu kostí a kloubů (artróza, artritida). Lze jej využít při parodontóze, krvácení dásní, při zvýšené kazivosti zubů a po jejich extrakci. Má ochranný vliv na CNS, působí příznivě při roztroušené skleróze a Parkinsonově chorobě. Výrazné jsou jeho protistresové, afrodiziakální a tonizační účinky, doplňuje energii při únavě a stavech vyčerpání. Má cytostatické účinky.

Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací, je určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Výborně se osvědčil při hojení ran, tkání a kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů, zejména v dutině ústní, v hltanu, hrtanu a jinde. Podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu, zvyšuje jeho imunitu a velmi příznivě působí při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních. Také se ukazuje, že má příznivé protizánětlivé účinky u střevních onemocnění typu Crohnovy nemoci a ulcerózní kolitidy.

EnergyPoužití Drags Imunu

 • respirační onemocnění způsobená viry chřipky A, B, adenoviry, retroviry a viry parainfluenzy
 • hepatitida A i B
 • opary způsobené herpes viry, onemocnění vyvolaná cytomegaloviry (infekční mononukleóza)
 • ošetření všech povrchových ran (od drobných ran až po bércové vředy) a hemoroidů
 • hojení kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů zejména v dutině ústní, hltanu, hrtanu i jinde
 • doplněk při léčbě žaludečních nebo dvanáctníkových vředů, zažívacích problémů způsobených Helicobacterem pylori, Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy
 • podpora činnosti sleziny, slinivky a štítné žlázy
 • zvýšení obranyschopnosti organismu
 • detoxikace střev a průjmová onemocnění (E. coli, Enterobacter, Salmonella)
 • aktivace kostní dřeně, regenerace krevních buněk při anémii a leukémii
 • zlepšení kvality kostí a kloubů (artróza, artritida)
 • parodontóza, krvácení dásní, zvýšená kazivost zubů
 • roztroušená skleróza a Parkinsonova choroba, ochranný vliv na CNS
 • dodání energie při únavě a stavech vyčerpání
 • doplněk protinádorové léčby

Energy Drags Imun 30 ml - SLOŽENÍ:

100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.

Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proantokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti. Byla prokázána celá řada farmakologických účinků latexu a jeho substancí: anestetický, antialergický, antibakteriální, antivirový, antioxidační, antiseptický, hemostatický, hojivý, imunomodulační, protinádorový, protiplísňový, protiprůjmový, protizánětlivý, tonizační, afrodiziakální a protistresový. Jejich výčet je velmi dlouhý, ale ukazuje, že „dračí krev“ by měl mít každý člověk vždy po ruce jako alternativní první pomoc.

Energy Drags Imun 30 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin.

Energy Drags Imun 30 ml - BALENÍ:

30 ml

Energy Drags Imun 30 ml - UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Před použitím protřepejte. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem.

KOUPITZDE