Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Cytovital krém 50 ml - POPIS:

Energy Cytovital krémBioinformační krém Cytovital pro výživu buněk pokožky a pro její silnou regeneraci. Cytovital je zdrojem energie pro kůži a pravým přírodním omlazovadlem. Krém má celkově vliv na hormonální systém.

Cytovital je krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájska. Součástí krému jsou vysoce účinné látky jako lipozomy, AHA kyseliny, vitaminy či výtažky z rašeliny. Hlavní síla celého komplexu je soustředěna na harmonizaci hormonálního systému, výživu kůže a její regeneraci.

Podle nových poznatků je kůže něco podobného jako hormonální žláza. Produkuje tři hormony: kotropin, produkovaný též přívěskem mozkovým, endorfin a hormon ovlivňující rozsah a kvalitu opálení. Co dokáže regenerovat hormonální systém, to dokáže i omlazovat. Jaká je naše kůže, záleží především na správné funkci detoxikačních orgánů.
Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energy Cytovital krém 50 ml - ÚČINKY:

Bioinformační krém Energy Cytovital je skvělý přípravek pro výživu buněk pokožky, který podporuje její silnou regeneraci a reparaci. Cytovital je účinným zdrojem energie pro kůži a pravým přírodním omlazovadlem. Krém má celkově pozitivní vliv na harmonizaci hormonálního systému a napomáhá podporovat přirozenou revitalizační schopnost organismu.

Díky složení z přírodních bylinných výtažků pomáhá při detoxikaci organismu a působí jako ochrana proti škodlivým volným radikálům, které jsou nejpravděpodobnější příčinou stárnutí jak kůže, tak těla jako celku. Je výborným prostředkem při hojení narušené kůže, vhodný například pro péči o jizvy, odřeniny či jiné typy ran. Urychluje regeneraci tkání a podporuje správnou činnost metabolismu díky účinkům na štítnou žlázu, slinivku, nadledviny a srdce.

Kůže
Energy Cytovital kůžeCytovital je oblíben pro schopnost výrazně regenerovat a viditelně omlazovat buňky kůže, dodávat jí potřebnou vlhkost a chránit ji před nepříznivými vlivy. Je ideálním denním i nočním krémem. Působí proti vzniku vrásek, protože chrání před účinky UV paprsků a volných radikálů a ještě navíc dokáže pleť dostatečně hydratovat. Za tyto vlastnosti vděčí Cytovital svému složení. Kromě vitaminů a éterických olejů obsahuje hlavně kyselinu jantarovou, která je již po tisíciletí ceněna pro své omlazující účinky. V Cytovitalu se dále nacházejí výtažky z hub, které chrání buňky před nejrůznějšími typy záření (proto je vhodné potírat se Cytovitalem za slunečných dní a po návštěvě solária), a v neposlední řadě také výtažky z vanilky, levandule a lnice, které výrazně ovlivňují regenerační schopnosti Cytovitalu. Výborná je intenzivní regenerační pleťová maska. Cytovitalem lze také úspěšně ošetřovat pigmentové, tzv. jaterní skvrny na kůži, které se většinou vyskytují na rukou či obličeji. Stimuluje totiž optimální rozložení pigmentu a působí antioxidačně i v hlubokých vrstvách kůže. Cytovital se velmi dobře osvědčuje v péči o jizvy. Na zjizvenou tkáň působí hlavně výtažky z kokoříku a levandule. Při aplikaci Cytovitalu dojde k vyhlazení pokožky i regeneraci hlubokých vrstev kůže a zvláčnění jizvy. Díky tomu, že účinné látky krému působí do hloubky, je možné jej použít i u celulitidy.
Díky humátům, výtažku z lékořice, zázvoru a dracény má Cytovital výrazné protizánětlivé a hojivé účinky. Výborně se proto hodí k ošetření všech hojících se ran. Je velmi vhodný k regeneraci kůže po ozařování.

Endokrinní systém a těhotenství
Důležitou vlastností Cytovitalu je jeho schopnost harmonizovat systém žláz s vnitřní sekrecí přímým působením přes kůži. Schopnost regulovat činnost endokrinních žláz má Cytovital díky obsahu výtažků z léčivých rostlin, jako je vanilka, kokořík, pupečník, sečuánský pepř a anýz. Cytovital dokáže velmi dobře upravit činnost štítné žlázy, ale i jiných endokrinních orgánů. Dobré zkušenosti s Cytovitalem mají například ženy s bolestivou nebo nepravidelnou menstruací a ženy trpící v době před periodou bolestmi v prsou. Při aplikaci na oblast podbřišku působí krém velmi dobře na ženské záněty. Vnější používání Cytovitalu spolu s vnitřním užíváním Gynexu a Cytosanu je v tomto případě ideální kombinací – již mnohokrát se osvědčila i při diagnosticky nejasných případech spojených s velmi silným krvácením mimo cyklus či s přítomností cyst ve vaječnících nebo myomů v děloze.
Hormonální systém se vyplatí aktivovat Cytovitalem před plánovaným otěhotněním – krém se aplikuje především nad místa uložení reprodukčních orgánů a na prsa. Gynex v kombinaci s Cytovitalem ještě zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění. V průběhu těhotenství pak Cytovital posiluje funkci dělohy, a tím přispívá k bezproblémovému průběhu gravidity. Pravidelnou aplikací Cytovitalu spojenou s jemnou masáží pokožky lze předejít vzniku strií.

Psychika
Aplikace Cytovitalu na oblasti spánku, nad očima a mezi obočím podporuje výdrž u práce (studium a tvořivé procesy), zvyšuje reálnost odhadu (matematika, ekonomie), pomáhá získat jistotu ve složitých životních situacích. Zvyšuje jasnozřivost, něžnost a empatii, schopnost vcítit se a pomáhat. Posiluje ženskou energii.

Kdy se Cytovital může aplikovat:
- při potížích s hormonálním systémem,
- srdeční funkci,
- při regeneraci a detoxikaci buněk,
- při silném poškození kůže (např. jizvy, řezné rány, odřeniny, celulitida, ozáření, popáleniny, plísně, záněty, opary),
- při vitiligu, sklerodermii, cukrovce,
- při nesprávné činnosti nadledvinek,
- při regeneraci tkání a pokožky u onkologicky nemocných při ozařování,
- při svědivosti pokožky,
- při potřebě antioxidace 
- při nesprávné činnosti vaječníků při neplodnosti,
- při nesprávné činnosti štítné žlázy,
- při pleti vypadající unaveně

Energy Cytovital krém 50 ml - SLOŽENÍ:

Vanilkovník plocholistý
V Evropě se využíval jako prostředek proti horečce a jako afrodiziakum. Dnes ji již s výjimkou některých přírodních léčitelů medicína nepoužívá.

Levandule lékařská
Zevně se levandulová silice využívá v kosmetice, jelikož vyvolává mírným drážděním prokrvení a tím zlepšuje obnovovací a hojící procesy v kůži. Používá se do koupelí při špatně se hojících ranách. Také ve formě mazání při revmatismu, nataženém svalu, bolestech, po úrazech či při zánětech nervů.

Kokořík mnohokvětý
Kokořík mnohokvětý je jednou z nejvýznamnějších čínských posilujících bylin a taoisté věří, že způsobuje dlouhověkost a moudrost. Jako posilující bylina může být kokořík zvláště vhodný pro ženy v menopauze. Číňané věří, že podporuje tvůrčí síly, proto je prospěšná pro tvrdě pracující vedoucí pracovníky, kteří trpí “vyhořením”. V Číně se rovněž podává při některých srdečních poruchách a zevně se používá na ošetření zhnisaných ran.

Lékořice lysá
Zmírňuje projevy chronické únavy a pomáhá při trávicích obtížích. Taktéž pomáhá léčit ekzém. Zajímavostí je, že podporuje proces zotavování jater po zánětu. Zvyšuje imunitu, zmírňuje záněty dýchacích cest. Lékořice je prospěšná při menstruačních problémech a menopauze. V malých dávkách je močopudná

Fenykl obecný
Látky obsažené v semenech působí lehce močopudně, čímž pomáhají s odvodňovánímčistěním organismu. Mají také příznivý vliv na játra a ledviny, čistí je, a tím zlepšují jejich funkci. V lidovém léčitelství se čaj ze semen používá na zvýšení produkce mateřského mléka a pro vyvolání opožděné menstruace.

Pupečník asijský
Má celkově blahodárný  vliv na celé tělo. Zejména zlepšuje stav  mysli a ducha. Má vliv na mozkovou činnost,   regeneraci nervové soustavy, zlepšuje paměť.   Užívá se při různých psychických problémech,   depresích, stavech úzkosti a podobně. Gotukola  dále zlepšuje krevní oběh, léčí cévy, působí  protizánětlivě.

Zázvor lékařský
Účinky zázvoru se využívají zejména při trávicích potížích, při nepříjemných pocitech v žaludku jako je nadýmání a plynatost. Omezuje příznaky nevolnosti a závratí. Je doporučován při migrénách a bolestech hlavy. Pomáhá při infekcích horních cest dýchacích a nachlazení, uvolňuje ucpaný nos. Výborné jsou zázvorové koupele, napařování i čaj. Zázvor také mírně stimuluje srdeční činnost, mírně snížuje hladinu cholesterolu a krevní tlak.

a dále sečuánský pepř, bedrník obecný, voňatec vejčitý, parcha světlicová, lnice květel, šišák bajkalský.

Krém dále obsahuje rostlinné oleje (lněný, sezamový, ricinový a další), éterické silice (např. levandulovou, kardamomovou, tújovou, afrikánovou), kyselinu jantarovou, vitaminy A a E, lecitin, minerální vodu z vřídla Podhájska, humát draselný, extrakt z hlemýždího kaviáru (helixin) a kalifornských dešťovek (vermesin), kombinaci extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény a bioinformace z nerostů (olivínu, antimonitu, purpuritu) a dalších přírodních látek.

Energy bylinky herbs

Energy Cytovital krém 50 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Krém aplikujeme lokálně ve velmi tenké vrstvě 1-3x denně.

Je lehce roztíratelný a smývatelný vodou. Další aplikace jsou možné nad místa uložení orgánů nebo na oblast jejich reflexních zón a energetických drah.

Energy Cytovital krém 50 ml - BALENÍ:

50 ml

Energy Cytovital krém 50 ml - UPOZORNĚNÍ:

Určeno pouze k zevnímu použití. Při vážných zdravotních problémech se vždy poraďte s lékařem. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 st. C a chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

KOUPITZDE