Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Fytomineral kapky 100 ml - POPIS:

Energy FytomineralFytominerál je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).
Doplněk stravy Fytominerál přispívá k regeneraci a správné funkci buněčného systému, zlepšuje vstřebávání vitamínů a živin, je zdrojem vitality a síly.
Fytominerál je vyroben z rostlin, které rostly na naší zemi před 100 milióny let. Jedna lahvička koncentrátu koloidních minerálů dokáže nahradit desítky různých balení s minerály běžně dostupnými na trhu. Koloidních minerálů potřebuje tělo méně a může si vybrat, které potřebuje.
Bioinformační přípravek Fytominerál se širokospektrálním regeneračním účinkem ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.
Fytominerál obsahuje v přírodní formě potřebné prvky pro diabetiky, jako například vanad, chróm, mangan, zinek. Urychlují spolu s bioinformacemi regeneraci slinivky. Při cukrovce začněte užívat Fytominerál, k tomu pijte čaj z kořene pampelišky nebo borůvkových listů.

Energy Fytomineral kapky 100 ml - ÚČINKY:

Bioinformační kapky Fytomineral Energy pozitivně ovlivňují činnost celého organismu díky obsahu množství minerálů a stopových prvků. Pozitivně ovlivňují odolnost organismu, dodávají novou energii a tělo tonizují. Kapky jsou také skvělým pomocníkem při nachlazení, únavě a stresu, podporují zdraví trávicího traktu a harmonizují činnost hormonálního systému.

KapkyKapky v sobě spojují množství minerálů a stopových prvků důležitých pro správnou činnost celého organismu. Pozitivně ovlivňují energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a také dráhu pojivovou. Kapky jsou skvělým pomocníkem při virových zažívacích potížích, posilují činnost jater, ledvin i střev. Také podporují zdravou krvetvorbu, jsou vhodným doplňkem při cukrovce.

Fytomineral pečuje o zdraví nervového systému, činí tělo odolnější vůči negativním účinkům stresu a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Obsažené látky podporují i zdraví pokožky, regenerují ji, posilují a působí protizánětlivě. Léčí ekzémy, vyrážky i jiná zánětlivá onemocnění kůže.

Podpora odolnosti organismu
Bioinformační přípravek Fytomineral působí komplexně na psychické i fyzické aspekty organismu a pomáhá jej celkově posílit. Využívá sílu koloidních minerálů a množství stopových prvků, které přispívají k ozdravení pochodů ve vašem těle a pomáhají harmonizovat tělesné funkce. Přípravek Fytomineral dokáže obnovit vaše síly a dodat vám potřebnou energii.

Minerály a stopové prvky
Kapky Fytomineral jsou přímo nabité účinnými ingrediencemi. Jsou vhodným doplňkem stravy při náročném životním stylu, nadměrném stresu či chronické únavě. Obsahují koncentrovanou směs minerálů, které zvyšují odolnost organismu a dodávají všechny potřebné nutriční složky i v případě různých běžných onemocnění, jako je například chřipka či nachlazení.

Pro zdravé trávení
Bioinformační kapky Fytomineral působí především na oblast trávicího ústrojí a pomáhají při mnoha různých obtížích v této oblasti. Přípravek dokáže trávení harmonizovat a stabilizovat jeho zdravou činnost. Působí na dráhu žaludku, střev, tří zářičů i žlučníku a dokáže působit proti nepříjemným příznakům, jako jsou bolesti břicha či pálení žáhy.

Zklidnění pro vaše nervy
Přípravek Fytomineral má také blahodárný vliv na nervovou soustavu a pomáhá zklidnit nadměrné duševní vypětí. Působí uklidňujícím vlivem a posiluje psychiku tak, aby byla odolnější proti každodennímu stresu. Kapky Fytomineral jsou zároveň přirozeně protizánětlivé a podporují zdraví pokožky při ekzémech, vyrážkách a dalších obtížích.

Energy Fytomineral kapky 100 ml - SLOŽENÍ:

Vlastnosti minerálů v koloidní formě
Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. Pomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem pro dobré zdraví a dlouhý život. Zvyšují využitelnost vitaminů a ostatních látek potřebných pro výživu člověka. Minerály v koloidní formě napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla a hrají důležitou roli při syntéze DNA. Jsou základní částí každého enzymu nebo s nimi vzájemně působí, takže použití Fytomineralu pomáhá produkovat v těle enzymy, které se tvoří pouze za přítomnosti stopových minerálních látek. Zajímavou a důležitou vlastností minerálů je jejich vytěsňovací (nahrazovací) funkce. Například nikl, baryum, hliník a další prvky Mendělejevovy soustavy v koloidní formě dokáží vytěsnit z těla iontovou, a tedy toxickou (odpadní) formu toho samého prvku. Znamená to, že koloidní roztok minerálů působí v lidském organismu detoxikačně.

EnergyÚčinky minerálů v koloidní formě
Vyvolávají a udržují elektrickou rovnováhu v lidském těle.
Jsou potřebné pro správný průběh většiny biochemických pochodů.
Enzymy mohou být v těle tvořeny pouze za přítomnosti minerálních látek, které jsou v koloidní formě.
Tělo nemůže přijímat vitamin E bez určité koloidní formy zinku.
Zvyšují využitelnost vitaminů potřebných pro výživu člověka.
Hrají významnou roli při syntéze DNA, která je základem obnovování a rozmnožování struktur buněk.
Regulují metabolismus lidských buněk a jsou nezbytné pro udržení zdraví.
Regulují hormonální činnost endokrinního systému těla.
Detoxikují organismus a zabraňují předčasnému stárnutí.
Urychlují regeneraci slinivky a podporují tvorbu inzulinu.

Fytomineral obsahuje silně koncentrovaný koloidní roztok 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě. Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na Zemi před 100 miliony let.

Složení Fytomineralu: Hořčík (Mg), Hliník (Al), Draslík (K), Vápník (Ca), Železo (Fe), Síra (S), Sodík (Na), Chlór (Cl), Fosfor (P), Mangan (Mn), Křemík (Si), Praseodym (Pr)

Neodym (Nd), Zinek (Zn), Lithium (Li), Tellur (Te), Wolfram (W), Thorium (Th), Cer (Ce), Stroncium (Sr), Měď (Cu), Rubidium (Rb), Nikl (Ni), Galium (Ga), Molybden (Mo)

Hafnium (Hf), Europium (Eu), Terbium (Tb), Kobalt (Co), Niob (Nb), Iridium (Ir), Dysprozium (Dy), Skandium (Sc), Zirkonium (Zr), Samarium (Sm), Erbium (Er), Chróm (Cr), Bór (B)

Bizmut (Bi), palladium (Pd), Rhodium (Rh), Lanthan (La), Germanium (Ge), Vanad (V), Platina (Pt), Ruthenium (Ru), Gadolinium (Gd), Indium (In), Osmium (Os), Rhenium (Re), Holmium (Ho)

Yterbium (Yb), Antimon (Sb), Zlato (Au), Selen (Se), Ytrium (Y), Lutecium (Lu), Beryllium (Be), Titan (Ti), Cesium (Cs), Thalium (Th), Baryum (Ba)

Pozn. Fytomineral je 100% přírodní produkt a jednotlivé obsahy prvků mohou kolísat.

Energy Fytomineral kapky 100 ml - DÁVKOVÁNÍ:

DropsDěti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí 30 kapek 1x za den. Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Roztok před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Regenerace vlasů: 15 kapek do 1/2 litru vody.

Iontový nápoj: po fyzické zátěži a tréninku 15 kapek do sklenice vody. Zlepší se regenerace, růst svalů a využití vitaminů.

Regenerace nehtů: po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný roztok koloidních minerálů na každý nehet. Oživíte tak jejich vzhled a strukturu.

Regenerace pleti: 15 kapek do 1/2 litru vody. Můžete tak zevně působit i na různé druhy vyrážek a ekzémů, pokud nesnášíte na kůži nic jiného než čistou vodu. Postižená místa potírejte 3x denně. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Fytominerál je možné přidat do krémů a masek.

Energy Fytomineral kapky 100 ml - BALENÍ:

100 ml

Energy Fytomineral kapky 100 ml - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno dětem do 3 let. Dpolněk stravy. Není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný sediment není na závadu. Fytomineral je 100% přírodní produkt a jednotllivé obsahy prvků mohou kolísat.
 
Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu a temnu, skladujte uzavřené, při teplotě 10-25 °C.

 

KOUPITZDE