Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Grepofit sprej 14 ml - POPIS:

Energy Grepofit sprejGrepofit spray je bioinformační přípravek s obsahem exktraktu z grapefruitových jadérek, česneku setého a propolisu. Působí proti širokému spektru virů, bakterií a plísní (Candida Albicans). Ideální pro období chřipek a zimních infekcí. Obsahuje extrakty z grepových jadérek, které jsou klinicky ověřeny.

Spray je vhodný pro cílené působení v dutině ústní, kde se nemoc poprvé projeví škrábáním v krku anebo bolestí. 

Účinné látky mají možnost působit na původce infekce. Grepofit ve spreji se používá: při zánětech nosohltanu angína infekční mononukleóza opary afty při zánětech v dutině ústní a zápachu.

Grepofit obsahuje celé spektrum účinných látek jako např. extraktu z grapefruitového jadérka, česneku, propolysu, echinacey a mentolu.

Energy Grepofit sprej 14 ml - ÚČINKY:

Grepofit spray je unikátní preparát, který má skvělé účinky při virových a bakteriálních infektech, jako jsou chřipka, angína, opary a afty.

Kdy Grepofit spray pomáhá:
- při zánětech nosohltanu
- při oparech, aftech
- potlačuje plísně v organismu i na pokožce

Zimní období tradičně plní čekárny praktických lékařů spoustou pacientů. Pokud se nejedná o typickou chřipkovou epidemii, nejčastějšími potížemi jsou teploty, bolesti v krku a kašel. Bolesti v krku doprovázejí mnoho onemocnění a mohou být způsobeny jak viry, bakteriemi, tak prostým faktorem prochlazení.

Energy Grepofit grepEnergy Grepofit spray. Jedná se o přípravek s účinnou kombinací přírodních látek: extraktu z grapefruitového jadérka, česneku, propolisu, echinacey a mentolu, z nichž některé se osvědčily již v Grepofitu vyráběném ve formě kapslí.

Stěžejní látkou je extrakt z grepového jadérka, který se získává ve velkých průmyslových zařízeních mletím a válcováním. Obsahuje především flavonoidy, glykosidy a několik proteinů.

  • Tato základní látka vykazuje silné účinky zabraňující množení bakterií, virů i plísní. Tyto účinky byly prokázány vědci z mnoha zemí při různých laboratorních výzkumech i v řadě testů na živých organismech.
  • Z hlediska bolestí v krku vyzdvihneme účinnost proti bakteriím typu streptokoků a stafylokoků, z kvasinek je extrakt schopen ničit Candidu albicans.
  • Jedná se tedy o přírodní látku, která byla důkladně prozkoumána, má široké spektrum účinků, nepoškozuje imunitní systém a je hypoalergenní.
  • Produkt nachází své uplatnění i při krvácejících dásních. Zde je ideální kombinace se zubní pastou Balsamio.
  • Přínosem může být i u nepříjemného problému jako je zápach z úst. Ten pacienta značně stresuje, omezuje a často nesouvisí se špatnou ústní hygienou.
  • Souvislosti nacházíme s onemocněním zubů, dásní, chronickou formou angíny nebo onemocněním žaludku.

Energy Grepofit sprej 14 ml - SLOŽENÍ:

Jedná se o přípravek s účinnou kombinací přírodních látek: extraktu z grapefruitového jadérka, česneku, propolisu, echinacey a mentolu, z nichž některé se osvědčily již v Grepofitu vyráběném ve formě kapslí.

Stěžejní látkou je extrakt z grepového jadérka, který se získává ve velkých průmyslových zařízeních mletím a válcováním. Obsahuje především flavonoidy, glykosidy a několik proteinů. Tato základní látka vykazuje silné účinky zabraňující množení bakterií, virů a plísní. Tyto účinky byly prokázány vědci z mnoha zemí při různých laboratorních výzkumech i v řadě testů na živých organismech. Z hlediska bolestí v krku vyzdvihněme účinnost proti bakteriím typu streptokoků a stafylokoků, z kvasinek je extrakt schopen ničit Candidu albicans. Jedná se tedy o přírodní látku, která byla důkladně prozkoumána, má široké spek-trum účinků, nepoškozuje imunitní systém a je hypoalergenní. U malé skupiny jedinců alergických na citrusové ovoce doporučujeme nižší počáteční dávky Grepofit spraye – 1x denně jednu aplikaci na sliznici dutiny ústní. Dle tolerance pak dávku zvyšovat k níže uvedenému doporučení.

Energy echinaceaEchinacea purpurea
má celou řadu léčivých účinků. Při zevní aplikaci dobře hojí rány, avšak mnohem významnější je její vnitřní užití s prokazatelným vlivem na zvyšování nespecifické imunity organismu. Vykazuje značnou antimikrobiální aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům.

Česnek
Působí protibakteriálně a protiplísňově, omezuje výskyt zlatého stafylokoka i Candidu albicans.

Propolis
Tlumí bolest a má imunomodulační a dezinfekční účinky.

Energy Grepofit sprej 14 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Grepofit spray se aplikuje v dávce 4x denně 2 vstřiky na levou i pravou část hrdla nebo přímo na postižené místo. Tento výrobek je možné používat i při léčbě antibiotiky. Jejich vzájemné účinky se zesilují.

Energy Grepofit sprej 14 ml - BALENÍ:

14 ml

Energy Grepofit sprej 14 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

KOUPITZDE