Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - POPIS:

Energy Uncaria čajUncaria tomentosa (Vilcacora – kočičí dráp) je jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z oblasti peruánských And. Původními obyvateli Peru byla tato rostlina uctívána a pro své pozoruhodné vlastnosti pojmenována "vilcacora", což v jazyku kečua znamená svatá rostlina. Vilcacora obsahuje velké množství alkaloidů, sterolů, aminoglykosidů, terpenů, taninů, flavonoidů a dalších významných látek.

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - ÚČINKY:

Bylinný čaj Energy UNCARIA TOMENTOSA je vhodné používat zejména při zánětlivých onemocněních, astmatu, revmatismu, artritidě, chorobách zažívacího traktu (žaludeční vředy, záněty střev), při poruchách mentruačního cyklu, při vysokém tlaku a zejména při nádorových onemocněních.

Použití:
zánětlivá onemocnění (viry, bakterie, plísně)
astma
revmatismus, artritida
choroby zažívacího traktu, zejména žaludeční vředy a záněty střev
menstruační poruchy
kardiovaskulární choroby, vysoký krevní tlak

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - SLOŽENÍ:

100% Uncaria Tomentosa - Kočičí dráp

Droga obsahuje alkaloidy (důležitý z nich je isopteridin s imunostimulačními účinky), fytosteroly (převážně ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), dále flavonoid epikatechin rovněž se silnými antioxidačními účinky a v neposlední řadě proantokyanidiny, které zlepšují pružnost cévních kapilár. Droga brzdí růst rakovinných buněk vyvoláním apoptózy – řízené buněčné smrti jakkoli poškozené buňky. Droga tedy působí i antimutagenně, a je proto významnou prevencí vzniku nádorových onemocnění u osob se zvýšeným rizikem jejich výskytu.

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - DÁVKOVÁNÍ:

Příprava
Do 1 litru vařící vody dáme 1 polévkovou lžíci, necháme 25 minut vařit. Poté odstavíme a necháme ještě 15 minut louhovat. Můžeme pít jak teplé tak vychlazené.

Dávkování
Čaj užívejte minimálně 1x denně po dobu 1 měsíce.

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - BALENÍ:

55 g

Energy Čaj Uncaria Tomentosa 55 g - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství, kojení či před nebo po transplantaci orgánů konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25°C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.
Nedoporučuje se při nízkém tlaku, srdeční nedostatečnosti, průjmových a horečnatých onemocněních.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

KOUPITZDE