Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

Goldim Formule játra - POPIS:

Goldim formule játraDoplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci extraktu osvědčeného Ostropestřce mariánského a plodů adaptogenní rostliny Schizandry čínské doplněnou o extrakty ze zázvoru, čekanky a artyčoku. Bylinná směs tvoří každodenní efektivní základ podpory správné funkce jater. 

Goldim Formule játra - ÚČINKY:

-  Ostropestřec mariánský se užívá při:

*  infekční mononukleóze
*  virus Epstein-Barrové
*  žloutence
*  bakteriálním onemocnění jater
*  tvrdnutí jater (cirhóza)
*  otravě z léků
*  následcích chemoterapie
*  nízkém krevním tlaku
*  má příznivý vliv na onemocnění srdečního systému, pomáhá při migrénách a závratích
*  napomáhá při astmatických záchvatech a nevolnosti při cestování

 

-  Schizandra čínská se užívá při:

*   při zatížení organismu
*   snižuje riziko civilizačních chorob
*   napomáhá všeobecně zdravému životnímu stylu
*   stimuluje chuť k jídlu a trávení
*   napomáhá při odbourávání alkoholu z krve

Goldim Formule játra - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Ostropestřec mariánský -  Ostropestřec kvete fialovým květem a vzheled rostlina působí jako okrasný bodlák. Na konci léta se z květů vyvinou plody, které se pak sklízí. Ostropestřec mariánský se v bylinkářství užívá hlavně pro své blahodárné účinky na játra.

*  Schizandra čínská - Klanopraška čínská se pěstuje mj. jako rostlina s povzbuzujícími účinky, tzv. adaptogeny. Červené plody obsahují kyselinu askorbovou (vitamin C) ve 100 g je 350 až 580 mg - Vitamin C je pro tělo ten nejdůležitější, chrání organizmus před infekčním onemocněním, obnovuje tkáně a svalovou hmotu. Protože si ho tělo nedokáže vyrobit samo, je potřeba vitamin C pravidelně  dodávat. Vitamin C je rozpustný ve vodě, a tak nehrozí jeho nežádoucí usazování v těle a veškerý jeho přebytek se bezpečně vyloučí močí.

*  Zázvor - zvyšuje tvorbu trávicích šťáv a neutralizuje kyseliny. Zklidňuje žaludeční obtíže a příznivě ovlivňuje nevolnost s nucením na zvracení.

*  Čekanka - je zdrojem vlákniny inulin

*  Artyčok - užívá se při poruchách trávení, potížích se žlučníkem nebo k detoxikaci organismu

Goldim Formule játra - UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné i pro diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou. Použití v těhotenství a při kojení konzultujte vždy s lékařem.

KOUPITZDE