Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - POPIS:

Herb Pharma CitrovitalExtrakt z grepu (anglický termín GSE - Grapefruit Seed Extract) je teprve nedávno objevený prostředek přírodní medicíny, který se vyrábí z jadérek grapefruitu (Citrus paradisi). Prakticky se používá až od roku 1990. Objevení tohoto léčivého přípravku předcházela náhoda.

Amatérský zahradník, původní profesí nukleární fyzik, pan Jakob Harich, si všiml, že grepová jádra na jeho kompostu nehnijí, a zajímalo ho, proč. Objevil, že je to způsobeno tím, že extrakt z grepových jader obsahuje látky s antibiotickým účinkem. Za tento objev dostal mnohá ocenění.

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - ÚČINKY:

vynikající přírodní antibiotikum při všech případech akutních virových a bakteriálních infekcí (chřipky, vnitřní záněty apod.), neničí střevní mikroflóru a organizmus jej velice dobře odbourává (na rozdíl od běžných antibiotik)

pomáhá i zdravému organizmu bojovat s běžnými nepřátelskými viry, bakteriemi a plísněmi, které na něj denně útočí (udává se, že likviduje cca 800 kmenů bakterií a virů a 100 kmenů plísní)

*  je velice účinný proti následujícím běžným bakteriím: Salmonella typhi a Shigella dysenterie (způsobují průjmová střevní onemocnění), Escherichia coli a Klebsiella pneumonie (způsobují infekce močových cest), Legionella pneumophila (způsobuje infekční onemocnění respiračního traktu), Clostridium tetani (způsobuje tetanus)

*  je vynikající při léčbě gynekologických infekcí, způsobených kvasinkou Candida albicans

ničí spolehlivě jako jeden z mála prostředků tzv. zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), který způsobuje těžké a někdy i smrtelné záněty. Současná antibiotika s tímto stafylokokem nic nezmůžou

podpůrně je užitečný i při HIV, popřípadě AIDS. Tyto nemoci neléčí, ale je účinný proti jiným infekcím, které tyto nemocné napadají, a vzhledem k jejich oslabené imunitě často způsobují jejich smrt

*  vynikající k omývání ovoce, zeleniny nebo masa, výborně dezinfikuje kychyňské přístroje a plochy

chrání žaludeční sliznice a zažívací trakt, působí proti vzniku žaludečních vředů a pomáhá při jejich léčení (ničí bakterii Helicobacter pylori, která je často přítomna v žaludku a její výskyt se dává do souvislosti se žaludečními vředy a rakovinou žaludku)

*  je vynikající i jako přírodní konzervant. Je také vhodný k ošetření hygienicky neprozkoumané vody (ocení zejména cestovatelé při cestování do cizích zemí).

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Grepové semínko je vynikajícím zdrojem vitaminu C, kyseliny listové, železa, draslíku a vápníku. Nejvýznamnější složkou jsou především bioflavonoidy - např. hesperidin, rutin, quercetin, campherol, apigenin, naringenin a další. Zejména tyto látky mají silné antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Využívají se proto v přírodní medicíně jako přírodní antibiotikum. Velmi významné je to, že přes všechny antibiotické účinky je velice šetrný ke střevní mikroflóře (na rozdíl od běžných antibiotik).

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - VÝHODY:

-  na rozdíl od podobných přípravků na trhu má extrakt z grepových jader Herb-pharma jednu velkou výhodu - ve svém složení nemá alkohol, ale glycerín, který je přátelský k lidskému organizmu

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí 2x denně 5-15 kapek rozředit ve vodě nebo jiném vhodném nápoji.

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku. Neužívejte nezředěné! Kapky mají hořkou chuť! V případě vniknutí do očí vypláchněte ihned důkladně vodou.

Skladování:

Skladujte na suchém místě při teplotě 10 - 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Herb-pharma Citrovital - Grep extrakt z jader 25 ml - BALENÍ:

25 ml

KOUPITZDE