Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - POPIS:

Herb PharmaBotoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť je prvním přípravkem, v němž se kombinují čtyři dokonalé peptidy v jednom. Jedná se o převratné pleťové sérum, které poskytne Vaší pleti viditelnou úlevu po 15 000 mimických výrazech, které každý den udělá Vaše tvář.

Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na bázi peptidů. Na základě těchto poznatků bylo vytvořeno speciální sérum, úplně bezpečné, které lze účinně použít na ovlivnění mimických svalů tak, že vzniklé vrásky ustupují, eventuálně vůbec nevznikají.

Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - ÚČINKY:

*  redukce vzhledu vrásek
*  bezpečnější, méně nákladná a jemnější alternativa botulotoxinu
, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem
*  řešení v boji proti jemným, ale i odolným, a těžce odstranitelným vráskám
*  redukuje hloubku vrásek a pokožka vypadá po jeho použití mladší
*  je revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a eliminaci hlubokých vrásek,
kdy účinky běžných přípravků nejsou dostatečně uspokojivé
obsažené částice zlata dodávají pleti jedinečný odstín a navracejí pokožce vitalitu, pevnost a pružnost

Účinky Botoceuticalu Gold séra proti vráskám na zralou pleť se mohou dostavit okamžitě, už 30 minut po použití přípravku může být pleť příjemně napnutá. Botoceutical Gold sérum proti vráskám vytváří správnou rovnováhu pokožky v zájmu jeho intenzivnějšího vstřebávání a účinku.

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje:

*  6% pentapeptid - má zásadní vliv na zmenšování a uvolňování svalových kontrakcí. Z důvodu oslabení svalových kontrakcí vypadá pokožka mladší, vrásky se zmírňují a vytvářejí se v menším množství.

*  14% acetyl hexapeptid a 5% heptapeptid -  přirozenou aminokyselinu, která  obsahuje sedm aminopeptidů. Jeho vyspělá peptidická struktura dokáže zastavit tvorbu pórů a uvolňování neurotransmiteru účinněji než kterýkoliv jiný aminopeptid, tvorbu jemných linií a vrásek zredukovat, nebo jí úplně zabránit.

*  3% syntetický derivát tripeptidu - který byl vyvinutý jako účinná péče proti vráskám na vyhlazení pleti, působící zejména proti mimickým vráskám tím, že uvolňuje svaly tváře.

*  kyselina hyaluronová v lipozomové formě - sehrává důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky:

- Lipozomy působí společně s buňkami epidermy, do nichž uvolňují svůj obsah.
- Hyaluronát sodný se kvůli svým vynikajícím zvlhčujícím a lubrikačním vlastnostem používá při léčbě suché pokožky. Sehrává hlavní úlohu v zadržování vlhkosti a zachovávaní integrity struktury pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací jí pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí.
- Kyselina lipoová pomáhá buňkám dýchat – zúčastňuje se tak získávání energie. Slouží i jako detoxikační činidlo při některých škodlivých sloučeninách vnikajících do těla.

Jedinečná kombinace čtyř peptidů vyvinutá speciálně pro zralou pleť. Přípravek obsahuje kromě čtyř peptidů, DMAE, kyseliny hyaluronové, kyseliny lipoové i částice zlata - dodávají pleti jedinečný odstín a navrátí pokožce vitalitu, pevnost a pružnost.

Herb Pharma - složení

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Odšroubujte uzávěr a pomalým stlačováním pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním natáhněte do pipety potřebné množství séra. Pozor – při rychlém stisknutí pístu může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!

Jemným stlačením pístu dávkujte potřebné množství séra. Botoceutical Gold sérum proti vráskám naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat.
 

Na čistou a suchou pokožku naneste Botoceutical Gold od vrásky k vrásce.

Předtím pomocí bříška prstů vrásku otevřete a aplikujte přípravek Botoceutical Gold sérum proti vráskám dovnitř. Následovně každou vrásku stimulujte pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začněte vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosu směrem vzhůru až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.

Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Botoceutical Gold sérum proti vráskám na jemné linie a vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dnů. Potom nanášejte Botoceutical Gold sérum proti vráskám jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Uvolňující účinek Botoceuticalu Gold séra proti vráskám na zralou pleť je postupný, kumulativní a reverzibilní.

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je velmi dobře snášen a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím přípravku Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť otestovat na kousku pokožky.
 

Otestujte reakci pokožky nanesením Botoceutical Gold séra proti vráskám na zralou pleť na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně je osušte.

Pouze pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Herb-pharma Botoceutical Gold 25 ml - BALENÍ:

25 ml

KOUPITZDE