Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Rose Guard - POPIS:

Herbalife Rose GuardVyrobeno z rozmarýnového extraktu, jehož antioxidační vlastnosti ve spojení s unikátní kombinací bylin v RoseGuard působí proti volným radikálům a tak chrání organizmus na buněčné úrovni. Volné radikály jsou nebezpečné látky, se kterými se v dnešním znečištěném životním prostředí setkáváme všude. Zvláště ohroženi působením volných radikálů jsou kuřáci a lidé žijící ve větších městech, kde je ovzduší znečištěno exhalacemi. Pravidelné užívaní RoseGuard zajišťuje potřebou hladinu karnosinové kyseliny, což je výchozí bod růstu antioxidačního působení jiných látek, zejména vitamínu E.

Antioxidanty zlepšují imunitu a zpomalují předčasné buněčné stárnutí. RoseGuard je první z nové generace antioxidantů s kaskádovým efektem. Kaskádovým efektem označujeme unikátní schopnost aktivní látky měnit se do řady postupně aktivních forem, což pomáhá vytvořit silnější a déle trvající efekt. RoseGuard má širokou schopnost regenerovat jiné antioxidanty včetně vitamínu E. Nejlepších výsledků dosáhnete ve spojení s Schizandra Plus.

Herbalife Rose Guard - LÉČIVÉ ÚČINKY:

RozmarýnRozmarýn je skutečným životabudičem. Posiluje srdce a krevní oběh, stimuluje lymfu, uvolňuje ztuhlé svalstvo, prokrvuje mozek, čímž přispívá k dobré koncentraci a jasné mysli. Rovněž podporuje činnost jater, žlučníku a trávicí soustavy, pomáhá léčit dnu, revmatismus, ledvinové koliky, má i účinky antiparazitální a zvyšuje krevní tlak. Tato léčivka je i velmi zajímavým afrodiziakem. V kosmetice ji můžeme použít proti celulitidě a svědčí mastné, nečisté a unavené pleti.

Tato bylinka má z hlediska léčitelství jednu zvláštnost, má totiž stimulační a zároveň uklidňující účinek. Stimuluje krevní oběh a lehce zvyšuje krevní tlak, zároveň ale uklidňuje naši mysl, odhání deprese, pocity úzkosti a uvolňuje vnitřní napětí. Takto pomáhá od různých bolestí nervového původu, jako jsou například některé typy migrény. Je vhodnou bylinou při nespavosti, najdeme ji v bylinných směsích pro uklidnění a posílení nervů.
Rozmarýn můžeme užívat ve formě čaje, samotný, nebo jako součást bylinné směsi. Velice podobného relaxačního účinku docílíme i aplikací ve formě éterického oleje.

Herbalife Rose Guard - DÁVKOVÁNÍ:

1 tableta ráno a 1 odpoledne, nejlépe během jídla.

Herbalife Rose Guard - BALENÍ:

60 tablet

KOUPITZDE