Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - POPIS:

Herbalife Active FiberPřípravek Active Fibre Complex obsahuje rozpustnou vlákninu inulin z čekanky, jakož i nerozpustnou vlákninu z cukrové řepy, citrusových plodů a ze sóji.
 
Při nedostatku vlákniny ve stravě dochází k zanášení střev odpadními látkami a toxiny. Střevo pak hůře zpracovává a vstřebává živiny, což vede ke zdravotním potížím a v případě redukčního režimu ke zpomalení hubnutí.
 
Současná strava obsahuje velmi nízký obsah vlákniny a rostlinných složek, proto Active Fiber Complex je přesně to, co bude správně stimulovat vaše trávení a vstřebávání.

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - ÚČINKY:

*  potravinová vláknina podporuje proces odstranění odpadových látek z organismu
*  pomáhá při regulaci hmotnosti tím, že zkracuje dobu trávení potravy
*  čistí zažívací ústrojí, aby mohlo efektivně vstřebávat nezbytné živiny
*  pomáhá zvýšit denní příjem vlákniny a udržovat optimální činnost zažívacího ústrojí
*  obsažená vláknina napomáhá vytvářet pocit sytosti

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - ÚČINNÉ LÁTKY:

Čekanka*  rozpustná vláknina - inulin z čekanky, je ve vodě rozpustná vláknina, která dokáže absorbovat značné množství tekutin. Tím může zvětšit svůj objem až 40 krát. Díky této schopnosti dokáže na sebe vázat cholesterol a snižovat jeho hladinu v krvi, zlepšuje trávení, reguluje vyprazdňování a tlumí pocit hladu. Přitom konzumací inulinu tělu dodáme pouze zanedbatelnou dávku energie. Odolává žaludečním kyselinám i trávicích enzymům a prochází trávicím ústrojím nezměněn. Tak se dostává až do tlustého střeva, kde funguje jako zdroj živin pro přátelské střevní bakterie.
 
Energy Citrus Mix*  nerozpustná vláknina - z cukrové řepy, citrusových plodů a ze sóji, je nestravitelná část rostlinné potravy, která pomáhá pohybu potravy trávicí soustavou, vstřebává vodu a váže na sebe některé látky z potravy, jako například cholesterol. Vláknina působí také jako „kartáč střev“ – působí podpůrně proti onemocnění střev. Zdrojem vlákniny je např. ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny, ořechy, semena psyllia. Potravinová vláknina napomáhá urychlit proces trávení potravy v organismu a podporuje odstraňování odpadových látek a toxinů z těla.

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování: Smíchejte 1 odměrku (cca 6,4 g) přípravku s 250 ml vody, džusu či čaje. Užívejte 1 až 2 šálky denně. 
 
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě v dobře uzavřeném obalu.

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uschovejte mimo dosah dětí. 

Herbalife Active Fiber Complex 192 g - příchuť jablko - BALENÍ:

Obsah dózy: 192 g
 

KOUPITZDE