Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - POPIS:

Herbalife Bylinný koncentrátBylinný nápoj obsahuje 40% šťávy z listů rostliny Aloe Vera. Šťáva je obohacená o heřmánek s uklidňujícími účinky a citronem pro příjemnou chuť. Rychlou a jednoduchou přípravou přidáním koncentrátu do vody získáte osvěžující nápoj s obsahem vysoce kvalitní aloe, jejíž blahodárné účinky na lidský organizmus jsou známé již odpradávna. Aloe Vera obsahuje velké množství enzymů, vitaminů, minerálních látek, bioflavonoidů, cukrů, antrachionů, saponinů, mastných kyselin a esenciálních aminokyselin. Komplex těchto složek působí podpůrně jako uklidňující prostředek pro zažívací trakt a podporuje přirozený proces odstraňování odpadových látek z těla.

Doporučujeme užívat nápoj k Buněčné výživě, kdy obsažená Aloe Vera napomáhá procesu detoxikace vyvolané Buněčnou výživou.

Bylinný koncentrát z Aloe Vera má také vysoký obsah vápníku a hořčíku a je zdrojem vitamínu A. Z nápoje je zcela odstraněn aloin, hořká látka, která se nachází v povrchové vrstvě dužnatých listů aloe. Herbal Aloe koncentrát napomůže pročistit váš trávicí systém a  je vhodný jako prevence vzniku žaludečních vředů a vředů na dvanácterníku. Lidé trpící těmito chorobami si pochvalují tišící účinek tohoto nápoje.

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - ÚČINKY:

*  obsahuje 40% šťávu z Aloe Vera obsahující spoustu hodnotných látek
nápoj osvěžující chuti, kterým dokonale uhasíte žízeň
*
  vhodné jako podpůrný nápoj k dodržení pitného režimu při redukčních dietách
uklidňující prostředek pro zažívací ústrojí
*
  podporuje přirozený proces odstraňování odpadových látek z organizmu
*
  má antioxidační a čistící účinky díky obsažené Aloe Vera
*  je vhodný jako prevence vzniku žaludečních vředů a vředů na dvanácterníku

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Herbalife Aloe Vera*  Aloe Vera - obsahuje okolo 200 vysoce hodnotných čistě přírodních látek. Kromě jiných to jsou enzymy, vitamíny, minerální látky, bioflavonoidy, cukry (mukopolysacharidy), antrachiony, saponiny (přírodní čistidla, antiseptika), mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny. Právě toto seskupení účinných substancí přináší pozitivní vlivy na lidský organizmus. Důležité je zejména to, že minerální látky, stopové prvky, vitamíny a ostatní substance se v extraktu z Aloe Vera nacházejí ve vzájemně vyváženém poměru.

*  Heřmánek - má výrazné protizánětlivé účinky, dezinfekční účinky, uvolňuje křeče, působí proti nadýmání, má i mírně uklidňující účinky. Užívá se zejména při onemocnění zažívací soustavy, při žaludečních a střevních potížích, při zánětech močových cest a průjmech, často při nachlazení.

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Před použitím dobře protřepat.

Smíchejte 3 - 4 uzávěry se 120 ml vody nejvýše třikrát denně. Pokud se Herbal Aloe Concentrate užívá společně s Buněčnou výživou, doporučujeme užívat ho 4 uzávěry 3x denně během 1. týdne užívání – má příznivé účinky na organismus během detoxikace. Toto dávkování samozřejmě můžete snížit podle potřeby.

Nespotřebovaný otevřený nápoj je nutné uchovávat v chladničce.

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - UPOZORNĚNÍ:

Nápoj není vhodný pro děti do 14 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučenné denní dávkování. Doplňky stravy jsou určeny k doplňování běžné stravy a neměly by nahrazovat pestrou stravu. Neotevřený výrobek uschovejte na chladném a suchém místě. Po otevření uchovávejte v ledničce (5 °C). Spotřebujte do 30 dnů po otevření.

Bylinný koncentrát z Aloe Vera 473 ml - BALENÍ:

473 ml

KOUPITZDE