Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Nourifusion multivitamínový hydratační přípravek - POPIS:

HerbalifeJemný, bohatý, nemastný krém řady NouriFusion® určený k hydrataci a ochraně pokožky po celý den. Obsahuje vysoký faktor pro ochranu pleti SPF 15. Je důležité bez ohledu na počasí používat krém s ochranným faktorem. Tento jemný krém se okamžitě vstřebá a zanechá matný povrch - pleť se neleskne! Je vhodný  i pro citlivou, suchou pleť. Poskytuje dlouhodobou hydrataci. Má bohatý obsah živin, vitamínů a bylinných výtažků. Např.: Meruňkový olej - hydratační prostředek bohatý na vitamíny A a E, pomáhá udržet pevnost a pružnost pokožky. Olej avokádo, slunečnicová semínka, pšeničné klíčky, Panthenol.

Tento jedinečný, velmi jemný krém obsahuje vitamíny A,C,a E, které zásobují pokožku živinami a zanechávají pleť hedvábně jemnou.

Vitamín A - pleť zvlhčuje a podporuje obnovu buněk. Zabraňuje předčasným známkám stárnutí.
Vitamín C - je důležitý při produkci kolagenu. Reguluje pigmentaci pokožky a podporuje činnost imunitního systému pokožky.
Vitamín E - chrání pokožku před vysoušením a dodává jí jemnost a hebkost.

 

Doporučujeme pomocí tohoto unikátního krému hydratovat a chránit pleť  každé ráno, bez ohledu na počasí a bez ohledu na to, zda trávíte den venku nebo v místnosti.

KOUPITZDE