Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife SKIN Ovocný peeling se semínky z bobulí 120 ml - POPIS:

Herbalife ovocný peeling
Peeling by měl být jednou ze základních součástí péče o pleť. Mechanický peeling je přímé obrušování pleti pomocí speciálních krémů a past s abrazivními, brusnými, přísadami. Používají se různé krémy s drcenými mandlovými peckami, mořským pískem a mletou pemzou. Peeling je vhodný i při celkově unavené pokožce, nestejnoměrném zabarvení, sluncem mírně poškozené pleti, pigmentových skvrnách, jemných vráskách, akné či rozšířených pórech.
 
Bohatý pleťový peeling se svěží ovocnou vůní, který vám pomůže dosáhnout jemnější a hladší pleti. Přípravek obsahuje peelingové perličky, hladká borůvková semena, částečky kokosu a směs vitamínů B3, C, E a aloe vera. Určeno pro jemnou masážní kúru vyčištěné pleti 1 až 3x týdně. 
 
Cílem peelingu je odstranění poškozené vrstvy a poté regenerace pokožky. Příliš časté použití není vhodné, protože kůže se nemůže dostatečně rychle regenerovat.
 
Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Herbalife SKIN Ovocný peeling se semínky z bobulí 120 ml - ÚČINKY:

*  napomáhá k dosažení jemnější a hladší pleti
*  určeno pro jemnou masážní kúru
*  zbavuje odumřelé vrstvy kůže a zanechává kůži hladkou

Herbalife SKIN Ovocný peeling se semínky z bobulí 120 ml - AKTIVNÍ SLOŽKY:

Herbalife Skin Ovocný peeling*  vitamín B3, antioxidační vitamíny C, E
*  peelingová hladká semena borůvek
*  extrakt z aloe vera 
 
*  aloe vera - aktivní složky Aloe Vera, díky ligninu, snadno pronikají do hlubšíchvrstev pokožky, kde spolu se sacharidy, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteiny působí na příčinu problému a zajišťují vynikající hydratační, hojivé a zklidňující účinky.

Herbalife SKIN Ovocný peeling se semínky z bobulí 120 ml - POUŽITÍ:

Jemnými kruhovými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky (vyhněte se oblasti očí). Pleť opláchněte teplou vodou a osušte. Následně aplikujte toner, sérum a hydratační krém. Používejte dle potřeby 1x - 3x týdně.

KOUPITZDE