Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife SKIN Denní hydratační krém 30 ml - POPIS:

Herbalife Výživný noční krémSuché pokožce chybí dvě důležité věci – voda a tuk. Proto ztrácí své přirozené vlastnosti a rychleji stárne. Šetrná pravidelná péče jí může znovu dodat pružnost a zdravý vzhled.

Krémy určené o péči o suchou a citlivou pokožku obsahují látky, které jí dodávají hydrataci, a přírodní oleje, které ji promašťují a navrací jí pružnost a vláčnost.

Pravidelným používáním hydratačních krémů suchou kůži zregenerujete, zbavíte se nepříjemného pnutí a pokožka bude zdravější a krásnější.
 
Denní hydratační krém je ideálním výrobkem pro každou příležitost , kdy chcete, aby vaše pleť vypadala svěží a hedvábně jemná. Luxusní krémové složení s obsahem vitamínu B3, antioxidačních vitamínů C, E a extraktu z aloe vera a kaštanu poskytuje unavené pleti okamžitý jas a záři.
 
Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti. Dopřejte své pokožce maximální péči a získejte nejen mladší vzhled.

Herbalife SKIN Denní hydratační krém 30 ml - ÚČINKY:

*  vaše pleť bude po aplikaci vypadat svěží a hedvábně jemná
*  poskytuje unavené pleti okamžitý jas a záři

Herbalife SKIN Denní hydratační krém 30 ml - AKTIVNÍ SLOŽKY:

Aloe Vera*  vitamín B3, antioxidační vitamíny C, E
*  extrakt z aloe vera a kaštanu
 
*  aloe vera - aktivní složky Aloe Vera, díky ligninu, snadno pronikají do hlubšíchvrstev pokožky, kde spolu se sacharidy, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteiny působí na příčinu problému a zajišťují vynikající hydratační, hojivé a zklidňující účinky.

Herbalife SKIN Denní hydratační krém 30 ml - POUŽITÍ:

Aplikujte po použití odličovadla, toneru a séra.
 

KOUPITZDE