Léčivé produkty

MycoMedica

KOUPITZDE

MycoMedica MycoSleep 90 g - POPIS:

MycoMedica Myco sleepMycoMedica MycoSleep představuje kombinaci medicinální houby Reishi a čínské léčivky jujuby, která je v tradiční čínské medicíně velice vychvalována již po celá staletí. Kombinace medicinálních hub s léčivkami čínské i evropské fytoterapie. Recept je sestaven z extraktů medicinální houby Reishi neboli žampion lví hříva, který je již po staletí užíván pro svůj příznivý vliv na chod organismu a především jeho celkovou vitalitu.
Lékořice a jujuba podporují složky Reishi a díky svému pozitivnímu přínosu do lidského organismu je vhodný pro lidi mající dlouhodobé problémy se spánkem a psychikou. Vhodné při nádorových onemocněních jako možný způsob podpoření základních funkcí těla anebo při náročném stresovém období.

MycoMedica MycoSleep 90 g - ÚČINKY:

Druhou součástí směsi MycoSleep je Suan Zao Ren, česky jujuba, bylinka, kterou čínští lékaři po tisíciletí používají v receptech na nespavost. V neposlední řadě lékořice harmonizuje celou směs a podporuje její vstřebatelnost.
Kromě problémů se spánkem, je vhodné směs použít i při různých problémech s psychikou, jako jsou deprese, úzkostné stavy, strachy, problémy se soustředěním, palpitace, podrážděnost, nervozita, nadměrné snění, též u některých typů hypertenze či u problémů v době menopauzy. Reishi zároveň podporuje imunitní systém a má protirakovinové účinky.

Z pohledu čínské medicíny:

  • vyživuje yin a krev srdce i jater,
  • má funkci An Shen (uklidňuje ducha),
  • pročišťuje horko,
  • odstraňuje podrážděnost.

Hlavní zaměření:

  • podpora spánku - harmonizace psychiky
  • podráždenost, nervozita
  • zlepšuje soustředěnost
  • zmírňuje deprese a menopauzu

MycoMedica MycoSleep 90 g - SLOŽENÍ:

Reishi
Posiluje obrannou Qi, transformuje hlen a zastavuje kašel, utišuje dušnost, uklidňuje ducha. Reishi má v tradiční čínské medicíně funkci An shen, což překládáme jako „uklidňovat ducha“. Reishi jsme použili ve formě jemně mletého prášku, což je pro tuto funkci zásadní. Reishi zároveň podporuje imunitní systém a má protirakovinové účinky.

Jujuba
Podporuje spánek a harmonizuje psychiku, deprese, úzkostní stavy, strach, problémy se soustředěním, podrážděnost, nervozita, nedměrné snění

Gan Cao (lékořice)
Harmonizuje celou směs a podporuje její vstřebatelnost.

Složení v jedné dávce (zarovnaná odměrná lžička):
Ganoderma lucidum / Reishi / Lesklokorka lesklá (prášek z plodnice - 2000 mg)
Ziziphus jujuba / Suan Zao Ren / jujuba (extrakt 5:1 ze semen - 800 mg)
Glycirrhiza uralensis / Gan Cao / lékořice (extrakt 5:1 z kořene - 200 mg)
Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

MycoMedica MycoSleep 90 g - BALENÍ:

90g prášku (30 dávek), dávkovací lžička

MycoMedica MycoSleep 90 g - DÁVKOVÁNÍ:

1 lžička/den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte  ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Užívejte na lačno asi 1 hodinu před spánkem.

MycoMedica MycoSleep 90 g - UPOZORNĚNÍ:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, v dobře uzavřeném obalu.

Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

KOUPITZDE