Léčivé produkty

LR

KOUPITZDE

LR Aloe Vera Gel Sivera 1000 ml - POPIS:

LR Aloe Vera gel SiveraV současné době je známo přes 300 druhů aloe, v lékařství a kosmetice se využívá Aloe pravá - Aloe Vera Miller Barbadensis. Roste v oblastech, kde půda nepromrzá, např. v Mexiku, Brazílii.

Z listů aloe se sloupne vrchní vrstva obsahující projímavý aloin a k dalšímu zpracování za velmi přísných hygienických podmínek se využívá jen čistý aloe vera gel. Ten je dále upravován tak, aby výsledný produkt obsahoval co nejvíce účinných látek, jejichž síla je známa již od pradávna. Samotný aloe vera gel je velmi hořký, proto se dále dochucuje příchutěmi s přídavkem medu, broskve, kopřivy a vitamínů. Vzniká tak lahodný nápoj s aloe vera a výtažkem z kopřivy.

Příchuť kopřiva není vhodná pro lidi užívající léky na ředění krve.

LR Aloe Vera Gel Sivera 1000 ml - POUŽITÍ:

Dnes už dobře víme, jak úžasným způsobem dokáže tento nápoj příznivě ovlivňovat naše dočasné neduhy, ať už perfektní detoxikací organizmu či následným vyléčením dané nemoci. Je však nutné si uvědomit, že detoxikační proces probíhá u každého člověka individuálně, proto je nezbytné vypít těsně po sobě minimálně 3 lahve tohoto nápoje. Tento nápoj obsahuje 90% čistého aloe vera gelu.

Egypťané rostlinku Aloe vera zvaly „krev Bohů“ a královny Egypta využívaly sílu rostlinky k omlazení pleti, za což si v jejich očích vysloužila název „rostlina nesmrtelnosti“. V současné době můžeme Aloe vera nalézt nejen v rozlehlých afrických pouštích, ale taktéž na území Franci, Itálie, Španělska a Řecka, všeobecně pak v oblasti Středozemního moře. Dokonce američtí indiáni ji považují za posvátnou a uctívají ji. Dnes rod aloe čítá více než 400 rozličných druhů rostlin.

- kožní problémy - např. akné, ekzémy, atopický ekzém, lupy, opary, afty, lupénka, psoriáza...
- trávicí potíže - aloe podporuje detoxikaci žaludku, střev, zmírňuje trávicí potíže jako plynatost, zácpu, průjmy, napomáhá vstřebávání látek v žaludku a střevech
- podpora imunity - aloe vera gel obsahuje spoustu látek podporujících imunitu
Aloe Vera- žaludeční a dvanácterníkové vředy
- detoxikace jater
- působí podpůrně při snížení následků chemoterapie
- snižuje hladinu cukru v krvi při cukrovce
- snižuje hladinu špatného cholesterolu v krvi
- působí podpůrně při léčbě nadváhy
- podpůrně se užívá při léčbě virových infekcí, mykóz
- užívá se při depresích, má uklidňující účinky

Aloe Vera gel obsahuje med a extrakt z kopřiv, které jsou bohaté např. na vitamíny A, C, E, minerály, křemík, železo. V tomto gelu je důležitý křemík, který:

- je základním stavebním prvkem kostí, vlasů, nehtů
- zajišťuje mineralizaci kostí, pevnost a elasticitu cév

Gel s kopřivou je vhodný pro všechny věkové skupiny, zvláště je doporučován pro starší lidi na podporu nervové a cévní soustavy, srdce, pro doplnění minerálů – prevence osteoporózy. U dětí přispívá k dobrému vývoji kostí. Je určen k dlouhodobému užívání.

LR Aloe Vera Gel Sivera 1000 ml - SLOŽENÍ:

KopřivaGel z Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje okolo 200 vysoce hodnotných čistě přírodních látek. Kromě jiných to jsou enzymy, vitamíny, minerální látky, bioflavonoidy, cukry (mukopolysacharidy), antrachiony, saponiny (přírodní čistidla, antiseptika), mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny. Právě toto seskupení účinných substancí přináší pozitivní vlivy na lidský organizmus. Důležité je zejména to, že minerální látky, stopové prvky, vitamíny a ostatní substance se v extraktu z Aloe Vera.

Příchuť kopřiva obsahuje 90 % gelu z Aloe Vera s květovým medem a přírodním extraktem z kopřiv.

LR Aloe Vera Gel Sivera 1000 ml - DÁVKOVÁNÍ:

3 x denně 30 ml (odpovídá 3 uzavíracím víčkům) Aloe Vera Sivera, nejlépe před jídlem (v případě potřeby zředit vodou nebo ovocnou šťávou). Před použitím protřepat. Po otevření skladovat v lednici a postupně spotřebovat.

KOUPITZDE