Léčivé produkty

LR

KOUPITZDE

LR Aloe Vera Spray "první pomoci" 500 ml - POPIS:

LR Aloe Vera sprejMnohostranné využití: to nejlepší z Aloe Vera a dvanácti rostlinných extraktů:

- pro všechny druhy popálenin
- při opruzeninách (dětský zadeček), proleženinách
- při problémech s pokožkou
- při zánětech středního ucha, dutiny nosní, rýmy, krku, mandlí, zánětů krku

LR Aloe Vera Spray "první pomoci" 500 ml - LÉČIVÉ ÚČINKY:

Tento sprej je pro své vynikající vlastnosti vhodný do každé rodiny. Je vhodný pro všechny druhy popálenin (zarudlá kůže při opalování na sluníčku, opaření a plošné oděrky na celém těle), okamžitě uklidňuje postiženou oblast a svými hojivými účinky urychluje uzdravení postiženého místa. Velmi dobře působí a uklidňuje celkové napětí kůže po celém těle, dodává jí svěžest a hlavně vlhkost, výrazně působí na modřiny, naražená místa a pohmožděniny. Podporuje hojení opruzenin (dětský zadeček), proleženiny. Rovněž pomáhá odstraňovat veškeré problémy s pokožkou (mykózy, plísně nohou a nehtů). Pro vysoký obsah Aloe Vera Gelu působí podpůrně při léčbě zánětů středního ucha, dutiny nosní, rýmy, krku, mandlí, zánětu krku. Je vhodný jako doplněk při léčení průdušek a zápalu plic opakovanou aplikací na hrudník. Stejně tak působí i při léčbě pásových oparů. Pomocí očních tamponů přiložením na oko přináší po 10 minutách úlevu očím.

Egypťané rostlinku Aloe vera zvaly „krev Bohů“ a královny Egypta využívaly sílu rostlinky k omlazení pleti, za což si v jejich očích vysloužila název „rostlina nesmrtelnosti“. V současné době můžeme Aloe vera nalézt nejen v rozlehlých afrických pouštích, ale taktéž na území Franci, Itálie, Španělska a Řecka, všeobecně pak v oblasti Středozemního moře. Dokonce američtí indiáni ji považují za posvátnou a uctívají ji. Dnes rod aloe čítá více než 400 rozličných druhů rostlin.

Aloe Vera- pro všechny druhy popálenin
- podporuje hojení opruzenin (dětský zadeček), proleženiny
- pomáhá odstraňovat veškeré problémy s pokožkou
- podpůrný při léčbě zánětů středního ucha, dutiny nosní, rýmy, krku, mandlí, zánětů krku
- vhodný jako doplněk při léčení průdušek a zápalu plic
- působí podpůrně i při léčbě pásových oparů
- přináší úlevu očím

LR Aloe Vera Spray "první pomoci" 500 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Vybrané osvědčené bylinky jako měsíček, řebříček, heřmánek nebo extrakt z šalvěje podporují sílu Aloe Vera.

Aloe Barbadensis Gel, Glycerin, Propylene Glycol, Allantoin, Propolis Wax (Propolis Cera), Calendula Officinalis Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Passiflora Incarnata Flower Extract, Salvia Officinalis (Sage), Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger), Root Extract, Pterocarpus Santalinus Wood Extract, Borago Officinalis Extract, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

LR Aloe Vera Spray "první pomoci" 500 ml - POUŽITÍ:

Dle potřeby nastříkejte na pokožku.

Velké balení do každé domácí lékárničky - 500 ml

KOUPITZDE