Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - POPIS:

Nahrin narosan pomerančovýNahrin Narosan pomerančový je komplexní produkt s širokým využitím, vhodný pro všechny věkové skupiny. Složení a přírodní produkty jsou v harmonii, která se přenese na Váš organismus. Podpora imunity, srdce a zmírnění dopadu únavy je jen zlomek působnosti tohoto produktu značky nahrin.

Nahrin Narosan pomeranč je široce využitelný sirup vhodný pro zdravou výživu. Vhodný pro všechny věkové skupiny. Ideální posilující prostředek pro Váš organismus - nahrin Narosan pomeranč je produktem s obsahem vitamínů A, B, C i D spolu s bitoinem a hořčíkem. Obsahuje látky z pomerančovníku pravého a pšenice obecné.

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - ÚČINKY:

Nahrin Narosan pomeranč je vhodný k širokému využití, ideální jako posilující prostředek organismu. Podporuje imunitní systém, přispívá ke snížení únavy a podpoře činnosti srdce. Vhodný produkt, doplněk pro všechny věkové kategorie. Díky širokému komplexnímu složení vitamínů a dalších stopových prvků je vhodným doplňkem, zdrojem těchto zdraví prospěšných látek.

Pomerančovník pravý
* pomáhá chránit před vznikem nádorů děložního čípku, slinivky břišní, konečníku, močového měchýře
* pomáhá předcházet srdečně cévním onemocněním

Pšenice obecná
*
chrání organismus před zácpou
*
velmi pozitivně působí na nervovou soustavu
*
pomáhá chránit před volnými radikály
* příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu a celkovou kondici organismu
* pomáhá podporovat imunitu

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Vitaminy A, C a D spolu s vitaminy B12 a B6 - přispívají k normální funkci imunitního systému.
*  Riboflavin, niacin a kyselina pantotenová, hořčík, vitamin B12, B6, C -  přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
*  Hořčík, niacin, biotin, vitaminy B12, B6 a C přispívají k normální psychické činnosti.
*  Biotin, niacin, vitaminy B12, B6, C, riboflavin a thiamin, draslík a hořčík přispívají k normální činnosti nervové soustavy.
*  Vitamin D, hořčík a draslík přispívají k normální činnosti svalů.

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - SLOŽENÍ:

pomerančová šťáva (z koncentrátu), fruktóza, ananasová šťáva (z koncentrátu), vláknina inulin, extrakt z pšeničných klíčků 4,5 %, citronan hořečnatý, směs vitaminů, zahušťovadla (arabská guma, xanthan), přírodní aroma (pomerančové, bylinné extrakty), konzervant sorban draselný celkový obsah ovocných šťáv 66 %

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování:
Sirup dávkujte před jídlem vždy v množství doporučené dávky. PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT.

* dospělí - 1 polévková lžíce 2-3x denně (23 - 25 ml)
* děti - 1 čajová lžička 3x denně (8 - 10 ml)

Návod na přípravu:

Doporučený obsah požijte před jídlem samostatně či rozmíchaný ve vodě (doporučujeme menší množství vody vzhledem k účinnosti produktu).

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - BALENÍ:

Balení: 500 ml

nahrin Narosan pomerančový 500 ml - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před teplem. Po otevření skladujte v ledničce (při teplotě 5-8° C) a spotřebujte do 2 měsíců.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE