Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Dýňový sirup 250 ml - POPIS:

Dýňový sirupNahrin Dýňový sirup je silný antioxidant, účinný v boji proti onemocnění prostaty. Svým složením je přizpůsoben zejména ochraně a pomoci močových cest spolu s bojem proti zánětlivým onemocněním. Obsahuje přírodní složky, které jsou ve vyváženém poměru.

nahrin Dýňový sirup 250 ml - ÚČINKY:

Nahrin Dýňový sirup díky svému složení velmi komplexní pomocník ve spojení s onemocněním a samotnou prevencí prostaty. Vhodný taktéž při problémech s močovými cestami či při zánětu. Pro děti od 5 let je vhodné jej podávat v případě pomočování. Vyznačuje se silnými antioxidačními a protizánětlivými účinky. Mimo děti je vhodný pro muže nad 45 let a pro páry plánující početí (rodičovství). Napomáhá v boji proti vysoké hladině cholesterolu a při kožních obtížích.

nahrin Dýňový sirup 250 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* obsažena pomerančová šťáva z pomerančovníku pravého
* extrakt z dýňových semínek
* extrakt z lipového květu
* vitamín E
* beta-karoten

nahrin Dýňový sirup 250 ml - SLOŽENÍ:

glukózový sirup, pomerančová šťáva (z koncentrátu) 30 %, fruktóza, extrakt z dýňových semínek 8 %, extrakt z lipového pylu, přírodní pomerančové aroma, chlorid zinečnatý, vitamin E, beta-karoten

nahrin Dýňový sirup 250 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování:
Sirup dávkujte v množství doporučené dávky. PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT.

* dospělí i děti - 1 polévková lžíce (6 - 8 ml) 1x denně

Návod na přípravu:
Doporučený obsah požijte samostatně.

nahrin Dýňový sirup 250 ml - BALENÍ:

Balení: 250 ml

nahrin Dýňový sirup 250 ml - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření uchovávejte v ledničce (při teplotě 5-8° C) a spotřebujte do 2 měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE