Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - POPIS:

nahrin Tablety s kyselinou listovouKyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin B9, který je obzvlášť důležitý před plánovaným početím či v těhotentsví, právě pro svůj zvláštní význam pro normální růst a vývoj plodu, protože podporuje dělení buněk. V případě, že těhotné ženy nedodávají potřebné množství kyseliny listové může docházet ke vrozeným vadám plodu, riziku potratu, odtržení placenty či dalších vážných poruch. Je také základem pro syntézu nukleových kyselin, které jsou součástí DNA a RNA přenášející genetickou informaci a je důležitá při krvetvorbě.

Nejčastěji se vyskytuje v listové zelenině, játrech a celkově vnitřnostech (ty se ale těhotným ženám nedoporučují), v obilninách, v některých druzích ovoce. Nestíháte-li se pravidelně stravovat, pak jsou tyto tablety řešení přímo pro Vás. Dodejte svému tělu potřebnou kyselinu listovou s šikovnými tabletami od firmy nahrin - nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g!

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - ÚČINKY:

Látka obsažená v tabletách - kyselina listová společně s vitaminy C a B zejména přispívá k normální funkci životně důležitého imunitního systému. Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, a k normální krvetvorbě.

Vitamin C spolu s vitamíny B12, B6, thiamin a niacin přispívají k normální psychické činnosti. Vitamin B12, B6 a B2 přispívají k normální tvorbě červených krvinek.

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* kustovnice
* vitamín C
* niacin
* kyselina listová
* mangový prášek

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - SLOŽENÍ:

sladidlo xylit, kukuřičný škrob, plnidlo (polydextróza, stearan hořečnatý), vitaminy (C, niacin - B3, B2, B6, B1, kyselina listová, B12), mangový prášek, extrakt z kustovnice cizí (goji) 1 %, přírodní aroma

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: 2x denně rozžvýkejte či vycucejte 1 tabletu

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - BALENÍ:

Balení: 90 g (60 tablet)

nahrin Tablety s kyselinou listovou 90 g - UPOZORNĚNÍ:

Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE