Léčivé produkty

Just

KOUPITZDE

JUST Levandulový olej 10 ml - POPIS:

Levandule olej lavanderLevandule byla pro svůj blahodárný vliv známa již před dlouhými staletími. Ve starém Řecku si ji přidávali do koupelí jako osvědčený prostředek pro harmonizaci těla i duše, zatímco Peršané ji často spalovali v místnostech s nemocnými pro její desinfikační schopnost, během války měla podobné použití při moru, nebo se koncentrát z květů napouštěl do tampónků a sloužil k ošetření zraněných.

Hojné osvědčení má levandule také v aromaterapii a má schopnost odpuzovat hmyzí škůdce. Její sběr je nejefektivnější v červnu a červenci, kdy jsou květy ve svém prvním květenství, ty se pak suší při teplotě do 35°C a lisuje se z nich olej, který se dále přidává do parfémů či krémů.

Při výrobě JUST Levandulový olej 10 ml bylo přísně dohlíženo na dosáhnutí co nejvyšší kvality a souznění všech složek oleje, takže vznikl produkt, který je nejen snášenlivý se všemi typy pokožky, ale díky svému inovativnímu složení potěší Vaši pokožku a jemná vůně dodá Vaší mysli uvolnění.

JUST Levandulový olej 10 ml - ÚČINKY:

Ne nadarmo se v posledních letech začalo levanduli úzkolisté říkat evropský tea tree. Její specifická vůně spojená s mocí přírody dělá z JUST Levandulový olej 10 ml pomocníka při každém kožním defektu a podráždění.

Olej je vhodný na problémy dýchací soustavy, zažívacího ústrojí a ústní dutiny. Hojí řezné ranky, odřeniny, vřídky i spáleniny. Analgeticky pomáhá při revmatismu, bolestech kloubů, bolestivé menstruaci, bodnutí hmyzem apod.

LevanduleLevandule lékařská
- pomáhá proti stresu
- pro léčbu nemocí z nachlazení, spojených s dýchacími problémy, jako je angína, chřipka, rýma
- pomáhá proti depresím
- odedávna pomocníkem lidem trpícím nespavostí, stresem, depresí či bolestí hlavy
- snižuje krevní tlak
- pro ošetření problematické pleti, např. pro léčbu akné nebo ekzému
- potlačuje růst bakterií
- zklidňuje a uvolňuje tělo

JUST Levandulový olej 10 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* oleje z levandule úzkolisté a levandule hybridní

JUST Levandulový olej 10 ml - SLOŽENÍ:

Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Linalool, Limonene, Geraniol

JUST Levandulový olej 10 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené užívání:

JUST Levandulový olej 10 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicemi. U dětí do 3 let používejte olej jen se zvláštní opatrností.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

JUST Levandulový olej 10 ml - BALENÍ:

Balení: 10 ml

KOUPITZDE