Léčivé produkty

Iswari

KOUPITZDE

Iswari BIO Konopný protein (prášek) - POPIS:

Iswari Konopný proteinKonopný protein je získáván rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa. Je prostý THC (aktivní složka marihuany), tudíž nemá žádný vliv na lidskou psychiku. Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani a rovněž lidé věnující se silovým sportům, kteří potřebují kvalitní výživu na tvorbu svalové hmoty. Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 21 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, tedy nezbytných pro tělo.

Je bohatý rovněž na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhu nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních. Kromě toho díky mírně zápornému náboji napomáhají detoxikaci těla tím, že přivádí k povrchu tkáně (pokožka, střeva, plíce, ledviny) škodlivé látky.

Iswari BIO Konopný protein (prášek) - ÚČINKY KONOPÍ:

Zevní aplikace ordinujeme na tyto nemoci:

  • ekzémy,  lupénka - konopí je osvědčený a velmi dobře fungující prostředek pro léčbu ekzémů a lupénky 
  • drobné oděrky, popáleniny - látky obsažené v konopí mají antiseptické a mírně znecitlivující účinky, proto je konopná kosmetika vhodná i jako první pomoc při léčba drobných oděrek i popálenin.  Účinné látky zároveň zrychlují proces hojení. 
  • mateřská znaménka a bradavice -  extrakty z konopí se aplikují i při léčbě bradavic a mateřských znamének. Konopí má antivirźní vlastnosti a proto zabíjí i viry papillomu. 

KonopíVnitřně se konopí podává ve formě jídel s obsahem tuků, tinktur, čajů, kouřením, nebo tablety ( nejedná se o přírodní produkt ).

  • léčba nechutenství - THC podporuje chuť k jídlu.  Nechutenství je doprovodný příznak mnoha vážných chorob. Právě proto se THC používá jako podpůrný prostředek při léčbě rakoviny, nebo AIDS. 
  • migrény  -    léčba migrény pomocí konopí funguje jak na potlačení akutních ataků, tak i jako prevence.  
  • astma  - konopí lze využít k léčbě astmatu. Vzhledem k povaze nemoci je vhodná aplikace perorálně ( v jídle ), v horším případě pomocí vaporizéru. 
  • parkinsonova choroba -  je nevyléčitelná nemoc nervové soustavy. Hlavní příznaky jsou třes a porucha koordinace.  Intelektová funkce zůstávají zachovány. Konopí pomáhá zastavit nemoc.  Léčbu lze provádět i pomocí vnější aplikace.
  • alzhairmova choroba  - další z nervových nevyléčitelných nemocí. I zde konopí slouží jako prostředek zpomalení až zastavení nepříznivého vývoje nemoci
  • roztroušená skleróza -  konopí neléčí RS, ale pomáhá zastavit vývoj nemoci. Jedná se o dosud neléčitelnou nemoc nervových vláken. Konopí prokazatelně stabilizuje stav nemocného a vrací chuť k jídlu i do života. 
  • zelený zákal  ( glaukom ) - THC snižuje nitrooční tlak, který je příčinou zeleného zákalu. Díky tomu lze zastavit postup nemoci i dosáhnout zlepšení zdravotního stavu. 

Iswari BIO Konopný protein (prášek) - ÚČINKY:

*  Vysoce kvalitní bílkovina (obsahuje všech 21 aminokyselin)

*  Podporuje tvorbu svalové hmoty

*  Napomáhá detoxikaci

*  Dokonalá rovnováha nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9

Iswari BIO Konopný protein (prášek) - POUŽITÍ:

Přidejte do mléčných koktejlů, zeleninových šťáv, polévky, chleba, sladkého pečiva, zmrzliny, apod.

UŽÍVÁNÍ: 2 až 10 lžiček denně, není určeno pro děti do 3 let.

KOUPITZDE