Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Revitae 90 kapslí - POPIS:

Energy RevitaeRevitae je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci kustovnice čínské, kořene kudzu, jinanu dvoulaločného, ženšenu, rakytníku řesetlákového, vitamínů skupiny B a oleje z dýňových semen. 

Tyto látky se hodí pro osoby, jež by chtěli podpořit optimalizaci metabolických pochodů a regenerovat organismus vystavený dlouhodobé zátěži. Také bychom ho doporučili osobám, které hledají pomoc při odstraňování negativních projevů stresu, psychického vyčerpání a únavy. Samozřejmě ho lze užívat také když hledáte přípravek pro zlepšení koncentrace a pozornosti, pro zkvalitnění spánku, dodání životní síly, optimismu a duševní svěžesti. Mimo jiné také při snaze o harmonizaci nervového, hormonálního, cévního a trávícího systému, zpomalení stárnutí, optimalizaci prostředí v organismu, zvýšení odolnosti vůči civilizačním nemocem a infekčním onemocněním.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání regeneračního procesu.

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

Energy Revitae 90 kapslí - ÚČINKY:

Energy imunitaPoměrně široké spektrum účinků Revitae zahrnuje posílení obranyschopnosti, podporu trávení, detoxikaci, regeneraci a celkové omlazení organismu. Zvláště významný je jeho vliv na nervový, hormonální a cévní systém. Revitae má též výraznou schopnost zlepšovat psychickou kondici člověka a jeho vnitřní vyrovnanost. Je proto vhodným prostředkem pro lidi dlouhodobě psychicky nebo fyzicky vyčerpané, pracující pod tlakem, ale také pro úpravu problémů spojených se stářím nebo hormonálním přechodem. Může pomoci lidem trpícím bolestmi hlavy spojenými s psychickým vypětím, s častými psychosomatickými obtížemi (žaludeční neuróza, stresová nevolnost, bolesti či nemoci vyvolané zatížením psychiky atd.) a zvýšenou citlivostí na stres. Revitae lze používat i nárazově: pro zbystření mozku před duševním výkonem, např. zkouškou, přednáškou, nebo když se člověk z nějakého důvodu špatně vyspí a musí ráno bezchybně „fungovat“.

Nyní si ještě jednou účinky shrneme:

 • je velmi vhodný při psychickém vyčerpání a únavě, snižuje negativní dopad stresu (distres) na organismus
 • harmonizuje nervový systém a má vysokou antioxidační kapacitu proti volným radikálům
 • zvyšuje tvorbu serotoninu – snižuje riziko vzniku špatné nálady a depresivních stavů
 • zkvalitňuje spánek a usnadňuje usínání
 • zlepšuje koncentraci a pozornost, vhodný pro duševně pracující, manažery a studenty
 • snižuje trému před psychickou zátěží
 • obsahuje karotenoidy, které mají dobrý vliv na zrak zatížený např. prací s PC, UV zářením
 • harmonizuje a posiluje hormonální systém
 • podporuje kvalitu cév, cévní výstelky, předchází vzniku křečových žil, upravuje krevní tlak
 • zlepšuje vlastnosti krve, posiluje činnost jater a sleziny, a tím dodává vnitřní sílu a energii, tonizuje organismus
 • působí příznivě na žaludek a trávení
 • optimalizuje pH vnitřního prostředí
 • zvyšuje odolnost organismu proti civilizačním nemocem a infekčním onemocněním
 • zpomaluje proces stárnutí a podporuje regeneraci tkání
 • při vyčerpání je vynikající kombinace se Stimaralem k posílení duševního zdraví

Energy Revitae 90 kapslí - SLOŽENÍ:

Kustovnice čínská
Obsahuje velké množství vitaminů a flavonoidů s antioxidačním potenciálem, posiluje imunitní systém, podporuje vitalitu a sexuální potenci, zlepšuje zrak, chrání játra a regeneruje tkáně.

Kudzu
Upravuje trávicí procesy, posiluje nervový a hormonální systém, stabilizuje krevní tlak a srdeční činnost, má detoxikační účinky, zvyšuje hladinu serotoninu a dopaminu v mozku a normalizuje emocionální stavy.

Rakytník řešetlákový
Je zdrojem mnoha dobře využitelných vitaminů, harmonizuje trávení, podporuje imunitu a zpomaluje proces stárnutí, zvyšuje odolnost při infekčním onemocnění a urychluje hojení, zlepšuje stav kůže a pojivových tkání.

Rakytník

Měsíček lékařský
Má protizánětlivé účinky, zlepšuje trávení, podporuje činnost slinivky a jater.

Olej z dýňových semen
Je bohatým zdrojem snadno využitelného zinku, působí jako prevence onemocnění prostaty a močových cest, harmonizuje psychiku, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zpomaluje stárnutí

Chlorella pyrenoidosa
Ddetoxikuje, působí probioticky a protizánětlivě, má příznivý vliv na hojení a působí proti překyselení organismu.

Ženšen pravý
Zzlepšuje trávení a stimuluje metabolismus, podporuje rekonvalescenci a dodává životní energii.

JinanJinan dvoulaločný
Podporuje činnost a prokrvení mozku i všech ostatních orgánů a tkání, zlepšuje kvalitu cév, zlepšuje kvalitu sluchu a předchází senilitě.

Vitamin C má výrazný antioxidační účinek, zlepšuje stav pojivových tkání, působí proti krvácení.

Vitamin B6 je nezbytný pro řadu biochemických pochodů v těle, zajišťuje optimální stav nervové soustavy.

Vitamin B9 je nezbytný pro růst a vývoj, zajišťuje optimální funkci nervového systému, pomáhá při bakteriálních infekcích.

Vitamin B12 je důležitý pro regulaci a správné fungování nervové soustavy, zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, je nezbytný pro správnou krvetvorbu, snižuje riziko vzniku srdečních chorob a působí na celkovou regeneraci organismu.

Energy Revitae 90 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsle dvakrát až třikrát denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Energy Revitae 90 kapslí - BALENÍ:

90 kapslí

Energy Revitae 90 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25°C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na včelí a sojové produkty.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

KOUPITZDE