Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos Uňa de GatoČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Uňa de gato se prezentuje jako popínavá liána, jejíž háčky daly této rostlině jméno - v překladu "kočičí dráp". Šamany kmenů v Peru je užívána při střevních a žaludečních obtížích či při zánětech a vleklých infekcích. Aktivní látky působí protizánětlivě, antivirově a podílejí se na tvorbě bílých krvinek. Působí preventivně proti buněčnému množení a s tím spojený vznik a růst nádorů. Antioxidační účinky taktéž nutno zmínit.

Více se o "bylince" dočtete ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

Mimo blahodárné účinky na pohybové ústrojí, zejména kloubní aparát je ceněna pro podporu přirozené obranyschopnosti a posilování imunity. Dále podporuje léčbu AIDS a potlačuje virové infekce. Vynikající močopudný prostředek, současně velmi pozitivně působí na játra.
Mezi významné léčivé látky, obsažené v této rostlině řadíme alkaloidy (pteropodiny, isomitraphylline, isomitraphylline, rhynchophylline, mytraphylline a isopteropodine), glykosidy, polyfenoly, triterepeny a fytosteroly.

VUňa de Gatoilcacora se staví do popředí zájmu z hlediska vlivu na zhoubné novotvary pro své antioxidační, imunostimulační a antivirové účinky. Obsažené látky zvyšují fagocytózu a mohou mít taktéž antimutagenní účinky. Existují předběžné zprávy o tom, že indukují apoptózu a inhibují proliferaci leukemických buněk a buněk lymfomu, aniž by byly cytotoxické vůči normálním buňkám. Výzkumy prokázaly, že Vilcacora díky svému složení brzdí rozvoj rakovinových buněk a stimuluje imunitní systém.
Blahodárně působí na kardiovaskulární systém.

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny
* alkaloidy, glykosidy

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1 - 2 kapsle 2x denně (celkem 2 - 4 kapsle denně).

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Uňa de gato 11 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 11 g - 60 kapslí

KOUPITZDE