Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - POPIS:

Dr. Popov Tea Tree krémPověstný strom Čajovník australský (Melaleuca alternifolia, anglicky Tea Tree) roste výhradně v Austrálii a v oblasti Nového Jižního Walesu. Objevil ho v roce 1770 známý kapitán James Cook. Listy tohoto stromu obsahují silici s vynikajícími dezinfekčními, antiseptickými a hojivými účinky.

Účinky silice už dávno před ním znali australští domorodci. Ti používali rozdrcené listy stromů na poranění kůže a kloubů. Odborný výzkum tohoto stromu začal až v roce 1923. V našich končinách se vžil pro tuto silici anglický název Tea Tree Oil - zkratka TTO).

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - VÝROBA:

Tea Tree Oil Dr. Popova je získáván destilací listů vodní párou. Celý proces destilace je u výrobce certifikován podle mezinárodních norem ISO a kvalita je garantována australskými státními orgány - podle australské normy pro olej Melaleuca alternifolia AS 2782 - 1997. Plantáže nejsou chemicky ošetřovány.

Dr. Popov Tea Tree Oil - ÚČINKY A VLASTNOSTI:

Jeho užití je velmi široké. Dezinfikuje a pomáhá hojit drobné ranky, škrábance, odřeniny i popáleniny. Účinně zklidní bolestivé místo po štípnutí hmyzem a zároveň funguje i jako repelent proti komárům a dalšímu otravnému hmyzu. Díky aplikaci Tea Tree oleje zabráníte také rozšíření infekce při vytahování přisátého klíštěte. Zklidní pokožku spálenou od sluníčka a uleví od svědění při různých kožních vyrážkách, má dobré účinky při mírnění projevů akné. Pomůže vám poradit si s plísní nohou, infekcí nehtového lůžka i bradavicemi. Vyřeší váš problém s lupy, napomůže při léčbě oparů, aftů či koutků. Je skvělou prevencí proti vším. Pokud máte potíže s krvácením dásní, paradentózou nebo záněty dásní.

Tea tree oil nejsilnější přírodní dezinfekce, ničí choroboplodné zárodky (bakterie, viry a plísně). Antibiotické účinky má ještě v koncentraci 1:250
*  hojně se uplatňuje zejména v kosmetických a léčivých přípravcích. Má prokazatelné výsledky při podpoře hojení kůže.
je vhodný k ošetření nehtových a kožních plísní a k péči o problematickou pokožku (např. akné, opary)
můžete jím ošetřit i vaše domácí zvířata (psy a kočky)
*  Tea Tree Oil se používá také k masážím a v aromaterapii.
*  účinnost Tea Tree Oil je ověřena četnými výzkumy. Je zapsán na seznamu léčiv Velké Británie a USA.

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - UŽITÍ:

*  Tea Tree Oil (čajovníkový olej) a vitamíny E a D - panthenol mají vynikající čistící, zklidňující a regenerační účinky na pokožku
krém blahodárně působí na problematickou, stárnoucí a citlivou pleť
*  užívá se při různých kožních potížích - akné apod.
lehce vstřebatelný polomastný hydratační krém, vhodný i na ekzémy a plísně
*  krém je vhodný pro denní i noční použití

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Hlavní obsahovou složkou Tea Tree Oil je aktivní antiseptická látka z kategorie terpenů - terpinen, dále silice obsahuje cineol, cymon, pinen a další látky.

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - VÝHODY:

-  Firma Dr. Popov ve svých výrobcích používá nejkvalitnější surovinu, jejíž 100% farmaceutická čistota je garantována australskými státními institucemi.
-  Firma Dr. Popov má certifikáty původu.

Dr. Popov Tea Tree krém 50 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Aplikujte několikrát denně podle potřeby na postiženou pokožku.

KOUPITZDE