Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Tea Tree mast 50 ml - POPIS:

Dr. Popov Tea tree mast

Bylinná Tea Tree mast obsahuje 4% vysoce účinného australského přírodního oleje z čajovníkového stromu (Tea Tree Oil) a 1% extraktu tymiánu. Vyznačuje se svými silnými protizánětlivými a protiplísňovými účinky. Výborně pomáhá při plísních nehtů či plísních mezi prsty. Je vhodná při akné a při jiných kožních potížích, především k ošetřování oparů, i k prevenci jejich tvorby.
 
Pověstný strom Čajovník australský (Melaleuca alternifolia, anglicky Tea Tree) roste výhradně v Austrálii a v oblasti Nového Jižního Walesu. Objevil ho v roce 1770 známý kapitán James Cook. Listy tohoto stromu obsahují silici s vynikajícími dezinfekčními, antiseptickými a hojivými účinky. Účinky silice už dávno před ním znali australští domorodci. Ti používali rozdrcené listy stromů na poranění kůže a kloubů. Odborný výzkum tohoto stromu začal až v roce 1923. V našich končinách se vžil pro tuto silici anglický název Tea Tree Oil - zkratka TTO).

Dr. Popov Tea Tree oil - ÚČINKY:

Jeho užití je velmi široké. Dezinfikuje a pomáhá hojit drobné ranky, škrábance, odřeniny i popáleniny. Účinně zklidní bolestivé místo po štípnutí hmyzem a zároveň funguje i jako repelent proti komárům a dalšímu otravnému hmyzu. Díky aplikaci Tea Tree oleje zabráníte také rozšíření infekce při vytahování přisátého klíštěte. Zklidní pokožku spálenou od sluníčka a uleví od svědění při různých kožních vyrážkách, má dobré účinky při mírnění projevů akné. Pomůže vám poradit si s plísní nohou, infekcí nehtového lůžka i bradavicemi. Vyřeší váš problém s lupy, napomůže při léčbě oparů, aftů či koutků. Je skvělou prevencí proti vším. Pokud máte potíže s krvácením dásní, paradentózou nebo záněty dásní.

Dr. Popov Tea Tree*  nejsilnější přírodní dezinfekce, ničí choroboplodné zárodky (bakterie, viry a 
plísně). Antibiotické účinky má ještě v koncentraci 1:250
*  hojně se uplatňuje zejména v kosmetických a léčivých přípravcích. Má prokazatelné výsledky při podpoře hojení kůže
*  je vhodný k ošetření nehtových a kožních plísní a k péči o problematickou pokožku (např. akné, opary)
*  můžete jím ošetřit i vaše domácí zvířata (psy a kočky)
*  Tea Tree Oil se používá také k masážím a v aromaterapii.
*  účinnost Tea Tree Oil je ověřena četnými výzkumy. Je zapsán na seznamu léčiv Velké Británie a USA
 
Pověstný strom Čajovník australský (, anglicky Tea Tree) roste výhradně v Austrálii a v oblasti Nového Jižního Walesu. Objevil ho v roce 1770 známý kapitán James Cook. Listy to
hoto stromu obsahují silici s vynikajícími dezinfekčními, antiseptickými a hojivými účinky. Účinky silice už dávno před ním znali australští domorodci. Ti používali rozdrcené listy stromů na poranění kůže a kloubů. Odborný výzkum tohoto stromu začal až v roce 1923. V našich končinách se vžil pro tuto silici anglický název Tea Tree Oil - zkratka TTO).
 
Tea Tree Oil Dr. Popova je získáván destilací listů vodní párou. Celý proces destilace je u výrobce certifikován podle mezinárodních norem ISO a kvalita je garantována australskými státními orgány - podle australské normy pro olej Melaleuca alternifolia AS 2782 - 1997. Plantáže nejsou chemicky ošetřovány.

Dr. Popov Tea Tree mast 50 ml - POUŽITÍ:

Správná aplikace bylinných mastí může podstatně zvyšovat jejich účinek. 
 
*  před použitím přípravku opláchnout ošetřované partie teplou vodou bez použití mýdla a pečlivě osušit
*  mast aplikovat jemně, 2x denně nebo podle potřeby vtírat 2-3 minuty
*  používat pouze malé množství masti, aby nedošlo k ucpání pórů v pokožce
*  u extrémně citlivé nebo dětské pokožky je před aplikací vhodné vyzkoušet snášenlivost na malém místě na předloktí

Dr. Popov Tea Tree mast 50 ml - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte při teplotě 5-25°C.

Dr. Popov Tea Tree mast 50 ml - BALENÍ:

50 ml
 

KOUPITZDE