Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - POPIS:

Dr. Popov GrepavitExtrakt z grepu (anglický termín GSE - Grapefruit Seed Extract) je teprve nedávno objevený prostředek přírodní medicíny, který se vyrábí z jadérek grapefruitu (Citrus paradisi). Prakticky se používá až od roku 1990. Objevení tohoto léčivého přípravku předcházela náhoda.

Grepavit je výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi). Grepová jádra obsahují vitamín C, kyselinu listovou, železo, draslík a vápník. Nejvýznamnější složkou jsou zejména vysoce účinné bioflavonoidy, které mají antimikrobiální účinky.

Amatérský zahradník, původní profesí nukleární fyzik, pan Jakob Harich, si všiml, že grepová jádra na jeho kompostu nehnijí, a zajímalo ho, proč. Objevil, že je to způsobeno tím, že extrakt z grepových jader obsahuje látky s antibiotickým účinkem. Za tento objev dostal mnohá ocenění.

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - ÚČINKY:

Grep obsahuje vysoké množství vitamínu C, který posiluje naši imunitu. Má protizánětlivé účinky - brání bakteriím, virům i plísním v jejich množení. Grepová vůně se v aromaterapii používá k mírnění bolesti hlavy (spolu s mátou a levandulí), uvolňuje nervové napětí (spolu s levandulí a citronem).

vynikající přírodní antibiotikum při všech případech akutních virových a bakteriálních infekcí (chřipky, vnitřní záněty apod.), neničí střevní mikroflóru a organizmus jej velice dobře odbourává (na rozdíl od běžných antibiotik)

pomáhá i zdravému organizmu bojovat s běžnými nepřátelskými viry, bakteriemi a plísněmi, které na něj denně útočí (udává se, že likviduje cca 800 kmenů bakterií a virů a 100 kmenů plísní)

*  je velice účinný proti následujícím běžným bakteriím: Salmonella typhi a Shigella dysenterie (způsobují průjmová střevní onemocnění), Escherichia coli a Klebsiella pneumonie (způsobují infekce močových cest), Legionella pneumophila (způsobuje infekční onemocnění respiračního traktu), Clostridium tetani (způsobuje tetanus)

*  je vynikající při léčbě gynekologických infekcí, způsobených kvasinkou Candida albicans

ničí spolehlivě jako jeden z mála prostředků tzv. zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), který způsobuje těžké a někdy i smrtelné záněty. Současná antibiotika s tímto stafylokokem nic nezmůžou

podpůrně je užitečný i při HIV, popřípadě AIDS. Tyto nemoci neléčí, ale je účinný proti jiným infekcím, které tyto nemocné napadají, a vzhledem k jejich oslabené imunitě často způsobují jejich smrt

*  vynikající k omývání ovoce, zeleniny nebo masa, výborně dezinfikuje kychyňské přístroje a plochy

chrání žaludeční sliznice a zažívací trakt, působí proti vzniku žaludečních vředů a pomáhá při jejich léčení (ničí bakterii Helicobacter pylori, která je často přítomna v žaludku a její výskyt se dává do souvislosti se žaludečními vředy a rakovinou žaludku)

*  je vynikající i jako přírodní konzervant. Je také vhodný k ošetření hygienicky neprozkoumané vody (ocení zejména cestovatelé při cestování do cizích zemí).

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - ÚČINNÉ LÁTKY:

Grepové semínko je vynikajícím zdrojem vitaminu C, kyseliny listové, železa, draslíku a vápníku. Nejvýznamnější složkou jsou především bioflavonoidy - např. hesperidin, rutin, quercetin, campherol, apigenin, naringenin a další. Zejména tyto látky mají silné antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Využívají se proto v přírodní medicíně jako přírodní antibiotikum. Velmi významné je to, že přes všechny antibiotické účinky je velice šetrný ke střevní mikroflóře (na rozdíl od běžných antibiotik).

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - VÝHODY:

-  na rozdíl od podobných přípravků na trhu má extrakt z grepových jader Dr. Popova jednu velkou výhodu - ve svém složení nemá alkohol, ale glycerín, který je přátelský k lidskému organizmu

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - DÁVKOVÁNÍ:

3 - 15 kapek do 100 ml vody. Maximálně 3x denně.

Dr. Popov Grep - extrakt z jader - UPOZORNĚNÍ:

Hořká až mýdlová příchuť a pěnivost jsou přirozenou vlastností extraktu, způsobenou obsaženými saponiny.

KOUPITZDE