Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Panthenol noční výživný krém 50 ml - POPIS:

Dr. Popov PanthenolPanthenol, respektive kyselina pantothenová, je nezbytný pro udržení zdravé pokožky, krásných vlasů a nehtů. Jeho nedostatek v organismu se významně projeví na kůži – snížením pružnosti, rychlejším stárnutím kůže, svraskáváním a rozvojem vrásek, a na vlasech – zhoršením jejich kvality, ztrátou lesku a větší lámavostí. I proto se využívá v dermatologii a v kosmetických přípravcích.
 
Noční výživný krém. D - panthenol a vitamín E mají vynikající zklidňující, regenerační a výživné účinky na pokožku. Krém blahodárně působí na suchou, citlivou, normální a zralou pleť.

Dr. Popov Panthenol noční výživný krém 50 ml - ÚČINKY:

*  k běžnému ošetření obličeje a po slunění
*  pro suchou, citlivou, normální a zralou pleť
*  obsahuje E vitamín a D Panthenol
*  po nadměrném slunění
 
PanthenolD-Panthenol je látka ze skupiny vitamínu B5. Vědci objevili, že tento vitamín je nezbytný pro správnou výživu a funkci pokožky, přispívá k obnově buněk a poškozených tkání. Výborně váže v pokožce vlhkost, a tím přispívá k jejímu omlazování. D-Panthenol má i významný vliv na výživu vlasů, podporuje jejich kvalitu a růst. Vzhledem k těmto vynikajícím vlastnostem se využívá jako nepostradatelná součást sluneční a vlasové kosmetiky. Firma Dr. Popov ve svých výrobcích používá vysokou koncentraci této účinné látky, což zaručuje spolehlivé účinky všech jejích kosmetických výrobků.

Dr. Popov Panthenol noční výživný krém 50 ml - BALENÍ:

50 ml
 

KOUPITZDE