Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Sangre de Drago 13 g - 60 kapslí - POPIS PRODUKTU

Cosmos Sangre de DragoČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Sangre de Drago, v překlad "Dračí krev" je strom, známý pro svou rudou pryskyřici, která vytéká po naříznutí či poranění kůry. Je známý pro své "léčivé" účinky v podobě pročišťovací a posilovací funkce. Právě pryskyřice stromu obsahuje látky, jež podporují trávení, posilují lidskýorganismus. Alkanoid taspin je dle mnohým původcem protinádorových, protivirových a protizánětlivých vlastností, současně tiší bolest.
Dnes je součástí řady výzkumů na mnoha světově významných univerzitách.

Více o "bylince" se dozvíte ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Sangre de Drago 13 g - 60 kapslí - LÉČIVÉ ÚČINKY:

Sangre de Drago má silné účinky antivirové, antibakteriální, protiplísňové, antiseptické, antimykotické, hemostatické, protinádorové, protistresové a tonizující. Posiluje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu.
Z mnoha různých látek které Sangre de Drago obsahuje je důležitý taspin – alkaloid s účinky hojivými, protizánětlivými a antibakteriálními, mající vliv na hojení ran a chránící žaludeční sliznici. Další složky působí protivirově
a proto je užívání doporučeno v případě viróz dýchacích cest, oparů a virových zánětů jater typu A a B.

Sangre de Drago

Cosmos Sangre de Drago 13 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Sangre de Drago 13 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1 kapsle denně.

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Sangre de Drago 13 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

KOUPITZDE