Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - POPIS:

Cosmos Sangre de Drago kapkyČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Sangre de Drago, v překlad "Dračí krev" je strom, známý pro svou rudou pryskyřici, která vytéká po naříznutí či poranění kůry. Sangre de Drago, úžasný dar deštného pralesa. Červenou mízou, krví stromu Croton Lechleri, obyvatelé tropických deštných pralesů Jižní Ameriky od nepaměti využívali.

Více o této "bylince" se můžete dočíst ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - ÚČINKY:

Sangre de Drago má silné účinky antivirové, antibakteriální, protiplísňové, antiseptické, antimykotické, hemostatické, protinádorové, protistresové a tonizující. Posiluje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu.

Z mnoha různých látek které Sangre de Drago obsahuje je důležitý taspin – alkaloid s účinky hojivými, protizánětlivými a antibakteriálními, mající vliv na hojení ran a chránící žaludeční sliznici. Další složky působí protivirově a proto je užívání doporučeno v případě viróz dýchacích cest, oparů a virových zánětů jater typu A a B.

Cosmos Sangre de Drago kapky

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Nanášejte přímo na postižené místo (v intervalu pravidelném, několikrát denně)

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Sangre de Drago kapky 10 ml - BALENÍ:

Balení: 10 ml

KOUPITZDE