Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - POPIS:Cosmos Graviola

Čistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Graviola je stále zelený strom z oblasti tropických pralesů Jižní Ameriky. Jedná se o strom nižšího vzrůstu, který dosahuje do výše přibližně 6 metrů. Tento strom je stálezelený a jeho plody jsou žlutozelené barvy s bílou dužinou, srdčitého tvaru a o velikosti do 20 centimetrů. Listy stromu jsou hladké, tmavězelené a lesklé. Obsahem je produkt velmi pestrý na stopové prvky, minerály a další přírodní látky. Látky obsažené v tomto bylinném produktu napomáhají upevňovat lidské zdraví a psychickou odolnost.

Více o "bylince" se dočtete ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.  

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

GraviolaGraviola je užívána při vysokém krevním tlaku, při obtížích s játry či při nachlazení. Olej z plodů se využívá ve formě obkladů při revma nebo artritidě. Není vhodné ji však užívat v období těhotenství a kojení. Stejně tak není vhodná pro uživatele léku na snížení krevního tlaku.

V peruánské Amazonii se kůra, kořeny a listy používají k léčbě cukrovky, jako sedativum a proti křečím. Domorodé kmeny v Guyaně používají čaj z listu a kůry jako sedativum a srdeční tonikum. V brazilské Amazonii je čaj z listů používán při problémech s játry, oblíbený je olej z listů a nezralých plodů.

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1-3 kapsle denně.

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Graviola 12,5 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 12,5 g - 60 kapslí

 KOUPITZDE