Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos HercampureČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Hercampure je bylinou užívanou již staletí v dávné říši Inků.

Hercampure je drobná rostlina velmi hořké chuti. Vyskytuje se v Peru v Jižní Americe, v andských oblastech ve výšce mezi 3.500 - 4.300 m n.m. Tradiční název Hercampure (hjircan pureck) znamená v jazyce kečua „ten, kdo kráčí od vesnice k vesnici“ a připomíná dávné putující šamany. Další místní názvy jsou Hircampure, Hilcampure, Hercampuri.

Jedná se o prostředek užívaný ke snižování hmotnosti a současně udržování ideální váhy. Základním přínosem je podpora metabolických funkcí organismu, zejména krevního řečiště, systému tlustého střeva a zažívacího traktu.   

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

Napomáhá odbourávat přebytečné tuky, ideální doplněk redukčních diet. Skvělý čistič krve, povzbuzuje a regeneruje játra, zlepšuje funkci žaludku. Skvělý pomocník při prevenci infarktu.
Taktéž při očistě krve, při infekcích nebo na posílení žlučníku.

HercampureCosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka jsou 3 kapsle denně (před nebo po jídle v pravidelných intervalech).

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Hercampure 13 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 13 g - 60 kapslí

KOUPITZDE