Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

 

Energy Betafit 200 tablet - POPIS:

Energy BetafitBetafit je přípravek obsahující extrakt z červené řepy a kopřivy dvoudomé. Přirozenou cestou čistí a posiluje organismus. Obsahuje významné množství tělu prospěšných látek prověřených staletou tradicí.
Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.
Betafit je díky vysokému obsahu minerálů a vitaminů vhodné užívat jak při zvýšené zátěži, tak i jako každodenní doplněk stravy.

Energy Betafit 200 tablet - ÚČINKY:

Betafit je díky vysokému obsahu minerálů a vitaminů vhodné užívat jak při zvýšené zátěži, tak i jako každodenní doplněk stravy. Prokazatelně zvyšuje imunitu, má výrazné antioxidační působení. Je vhodný u řady civilizačních onemocnění, poruch imunity a krvetvorby, i jako jejich prevence.

Podporuje vylučování škodlivých látek, a je proto účinným prostředkem nejen při onemocněních ledvin, močových cest, jater a žlučníku, ale také při (preventivních) očistných kúrách, poruchách prokrvení končetin, revmatických obtížích nebo redukci nadváhy. Znatelně prospívá zdraví kůže.

Unikátní složení napomáhá v mnoha případech pro naše pevné zdraví. Obsahuje množství vitamínů a minerálů, stejně tak jako účinných látek.

 Použití Betafitu:

 • Vitamíny minerály léčbadetoxikace organismu
 • zvýšená potřeba minerálů, vitaminů, živin, enzymů, aminokyselin a bílkovin
 • revmatické obtíže
 • poruchy prokrvení a krvetvorby
 • oxidační stres, zvýšené riziko civilizačních chorob a poruch imunity
 • záněty, zejména močového měchýře a močových cest
 • kožní vyrážky i ekzémy
 • špatná výživa vlasů a nehtů
 • nepříznivý vliv UV záření na pokožku
 • oslabená činnost mozku a paměť
 • redukční diety
 • únava, snížená kondice, nedostatek vitality

Energy Betafit 200 tablet - BALENÍ:

200 tablet 

Energy Betafit 200 tablet - SLOŽENÍ 1 TABLETY:

Extrakt z kořene červené řepy (309 mg), extrakt z listu kopřivy dvoudomé (103 mg), celulóza (pojivo), polyvinylpyrolidon (Kollidon 30) - zahušťovadlo, talek (látka protispékavá), stearát hořečnatý (látka protispékavá), aerosil - oxid křemičitý (látka protispékavá).

Energy Betafit 200 tablet - DÁVKOVÁNÍ:

3x denně 2 tablety po dobu 3 týdnů, maximálně 3x denně 6 tablet. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
 
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Energy Betafit - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
Výrobek byl vyroben ve shodě se zásadami ekologického zemědělství a obchodu Fair Trade.

KOUPITZDE