Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Biotermal 350 g - POPIS:

Energy BiotermalEnergy Biotermal harmonizuje celý energetický systém organismu. Doporučuje se osobám, jež se snaží zbavit únavy a chtějí relaxovat mysl. Dále ji lze doporučit osobám, jež mají problémy s dýcháním, astmatem či chronickou bronchitidou.
Bioinformační koupelová sůl Biotermal z termální vody vřídla Podhájská obsahuje účinné látky podpořené bioinformacemi, které výrazně posilují celkový regenerační efekt. Koupel se solí Biotermal prospívá kondici i kráse a přispívá k rovnováze duše a těla.

Pravidelné koupele v Biotermal mohou mít pozitivní účinky na pohybový aparát, působit na doléčování zlomenin a úrazů, působit preventivně proti vzniku osteoporózy a proti bolesti. Může se také osvědčit při artróze, artritidě, revmatismu, bolestech kloubů a páteře. Sůl Biotermal může projevit své účinky také při léčbě nejrůznějších kožních onemocnění jako jsou ekzémy, vyrážky, lupénka, dětská infekční onemocnění, akné a celkově zlepšit hydrataci, výživu a elasticitu kůže.

Energy Biotermal 350 g - ÚČINKY:

Sůl působí relaxačním a zklidňujícím účinkem, pomáhá tišit svalovou únavu, čistí a revitalizuje pokožku, zároveň z ní odstraňuje nečistoty, nadbytečnou mastnotu a škodlivé látky. Koupel připravená ze solí vřídla Podhájská působí příznivě na problémy horních cest dýchacích, astma i záněty průdušek. Je zde mimo jiné obsaženo lithium, které pomáhá při dně, a jodidy, příznivě působící na štítnou žlázu. Fosforečnany a vápník příznivě působí na zlomeniny, bromidy zmírňují bolestivé stavy. Pravidelné koupele se osvědčí lidem trpícím revmatismem, cévními a kloubními problémy i potížemi s páteří. Stabilizují stav pacientů s osteoporózou, artrózou a artritidou. Velmi účinné jsou při ekzémech, vyrážkách a kožních onemocnění vzhledem ke značnému množství síranů. Biotermal harmonizuje celý energetický systém organismu.
Energy Biotermal je možné použít i jako nosní sprchu. Ta pomáhá udržovat fyziologickou čisticí schopnost nosní sliznice a umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu, především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a v prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi.
K umocnění celkového regeneračního efektu doporučujeme použít po koupeli přípravky pentagramu infokosmetiky - Droserin, Protektin, Artrin, Cytovital, Ruticelit. Všech pět bylinných komplexů v krémovém základu obsahuje vysoce účinné látky (např. lipozómy, AHA kyseliny, vitaminy), které aplikujte na problematické místo, nad nemocný orgán, na reflexní zóny či akupunkturní body, a to jak při akutních problémech, tak při nejrůznějších chronických onemocnění. Osvědčuje se buď masáž nebo jen nanášení krému na příslušné body.

Koupel připravená ze solí vřídla Podhájska působí příznivě na problémy:

  • horních cest dýchacích, astma i záněty průdušek. Je zde mimo jiné obsaženo lithium, které pomáhá při léčení dny, a jodidy, příznivě působící na štítnou žlázu
  • Složení je velmi bohaté – fosforečnany a vápník působí na doléčování zlomenin, bromidy zmírňují bolestivé stavy
  • Pravidelné koupele se osvědčí lidem trpícím revmatismem, cévními a kloubními problémy i potížemi s páteří
  • Stabilizují stav pacientů s osteoporózou, artrózou a artritidou
  • Velmi účinné jsou při léčbě ekzémů, vyrážek a kožních onemocnění vzhledem ke značnému množství síranů

Energy Biotermal 350 g - SLOŽENÍ:

VřídloSůl z termální vody vřídla Podhájská. Vrt, který je hluboký 1 900 metrů, je zdrojem geotermálního vřídla s blahodárnými účinky na celý lidský organismus jediným tohoto druhu ve střední Evropě. Jeho průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o vodu třetihorního moře, která má vysoký obsah prvků a minerálů a na organismus má hlubší a trvalejší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře.

Energy Biotermal 350 g - DÁVKOVÁNÍ:

Do vlažné lázně (35 - 38°C) nasypat 1 - 2 polévkové lžíce koupelové soli a relaxovat po dobu 10 - 20 minut. Při koupeli doporučujeme provádět jemnou masáž pokožky. Po koupeli se krátce osprchujte vlažnou vodou a jemně osušte. Koupel provádějte 1 - 3x týdně.

Energy Biotermal 350 g - BALENÍ:

350 g

Energy Biotermal 350 g - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

KOUPITZDE