Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - POPIS:

Energy ChancaPiedraChanca Piedra (Phyllanthus nirruri) se vyskytuje v deštných pralesech tropických oblastí obou polokoulí. Jeho původní název Chanca piedra se dá nejlépe přeložit jako lomikámen a domorodými obyvateli byl využíván v lidové medicíně. Doporučujeme vyhledáváte-li produkt zaměřený na urologické potíže.

Tento nenápadný drobný pryšec je původními obyvateli Amazonie nazýván "lamač kamenů". Již po generace jej používají na všechny obtíže urologického charakteru. Chanca piedra roste přirozeně nejen v oblasti Střední Ameriky, ale i Indii a zemích jihovýchodní Asie. Zde se stal významnou léčivkou tradiční ajurvédské medicíny. Zvláštní pozornost si získal v roce 1988, kdy bylo v renomovaném lékařském časopise publikováno zjištění, že užívání chanca piedry významně snižuje aktivitu viru způsobujícího infekční žloutenku typu B, a snižuje tak riziko trvalého poškození jaterní tkáně.

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - ÚČINKY:

Chanca piedra má diuretické, spazmolytické a protizánětlivé účinky. Snižuje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Posiluje funkce jater. Napomáhá při poruchách trávicího traktu, průjmu, zácpě nebo nadýmání. Bylina je močopudná, způsobuje uvolňování hladkého svalstva, díky čemuž se močové či ledvinové kameny samy uvolní a jsou odplaveny z těla přirozenou cestou. Pro schopnost uvolnit hladké svalstvo, potlačit křeče a úlevit od bolesti je možné bylinu Phyllanthus niruri využít i při bolestivé menstruaci.

Přináší žádoucí účinky pro diabetiky – snižuje hladinu cukru v krvi, také snížení krevního tlaku. V minulosti se prokázala i schopnost byliny zabraňovat mutaci buněk – zpomalovat nebo zastavit rakovinné bujení. Silný protizánětlivý účinek – lze využít při zánětech močového měchýře, zánětech jater či ledvin, při pohlavních onemocněních a také při obvyklých střevních infekcích.

Kdy Chanca Peidra (Phyllanthus niruri) - bylinný čaj pomáhá:

 • při chorobách zažívacího traktu, žaludečních a střevních infekcích,
 • při žlučových a ledvinových kamenech,
 • při zánětech močového měchýře, prostaty, zánětech ledvin,
 • při pohlavní infekce, poševním výtoku,
 • při regulaci menstruace,
 • při diabetes 2. typu,
 • při hepatitidě B (akutním i chronickém zánětu jater),
 • při chorobách z nachlazení, chřipce,
 • při kloubní bolesti,
 • při vysokém krevním tlaku,
 • při snižování horečky.

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - SLOŽENÍ:

Chanca Peidra (Phyllanthus niruri, nať), rostlina pochází ze středního Peru, provincie Coronel Portillo.

Chanca Piedra

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - DÁVKOVÁNÍ:

Příprava
Do 1 litru vroucí vody použijeme 1- 2 lžíce, 5 minut mírně povaříme a ihned scedíme. 

Dávkování
Z 1 litru rozdělíme 3 denní dávky, popíjíme po dobu minimálně jednoho měsíce.

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - BALENÍ:

105 g

Energy čaj Chanca Piedra 105 g - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25°C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

KOUPITZDE