Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Green Tea - Gaba 105 g - POPIS:

Energy čaj GabaGreen Tea - Gaba má díky svému původu a kvalitě neobyčejně blahodárný vliv na lidský organismus. Je bohatý na vitaminy a antioxidanty a obsahuje až 20x více významné kyseliny gama-aminomáselné než běžný zelený čaj.

Je vyroben z kvalitních organických čajových lístků, které procházejí procesem anaerobní úpravy, svinutí a sušení, který dává čaji osvěžující a lahodnou chuť. 

Vhodné pro lidi s problémy s nespavostí a dlouhodobými srdečními potížemi

GABA je zkratka aminokyseliny gamma-aminomáselné, která se přirozeně vytváří nejen v lidském těle, ale i v lístcích zelého čaje, a která vyniká mnoha blahodárnými účinky. Green Tea - Gaba je unikátní tím, že obsahuje až 20x více GABA než běžný zelený čaj.

Gren Tea - Gaba pochází z Číny, v Asii a postupně i v západním světě je již velmi populární. Vyrábí se vždy z kvalitních, čerstvých čajových lístků. Osvěžující světle zelený, jemně fluorescenční nápoj se žlutobílými podtóny vám jistě pomůže najít klid v duši.

Energy Green Tea - Gaba 105 g - ÚČINKY:

Gama-aminomáselná kyselina dokáže snižovat krevní tlak, zabránit křečím či arytmii a reguluje tvorbu hormonů. Lze ji využít ke zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, k úpravě metabolismu mozkových buněk.

Může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice nebo poranění hlavy, při bolestech hlavy, hučení v uších či stavech zmatenosti. Odstraňuje stres a úzkostné stavy, podporuje pravidelný spánkový režim.

Zlepšuje koncentraci. Celkově posiluje imunitu a zpomaluje proces stárnutí. Napomáhá při snižování nadváhy, odbourává alkohol v krvi. Uvolňuje tělesné napětí.

Použití:

  • pomáhá snižovat vysoký krevní tlak
  • stimuluje pozornost a zvyšuje koncentraci
  • napomáhá při snižování nadváhy
  • odbourává alkohol v krvi
  • relaxuje svalstvo a uvolňuje tělesné napětí
  • odstraňuje stres a úzkostné stavy
  • podporuje pravidelný spánkový režim
  • celkově posiluje imunitu a zpomaluje proces stárnutí

Energy Green Tea - Gaba 105 g - SLOŽENÍ:

100 % zelený čaj Gaba
Zelený čaj patří mezi nápoje považované za lék dopomáhající k dlouhověkosti. Zelený čaj díky antioxidačním účinkům zbavuje tělo volných radikálů a zabraňuje tak procesu stárnutí. Čaj se skládá z téměř 130 chemických látek z nichž mají největší podíl třísloviny: katechiny (poize u zeleného čaje), polyfeny a jejich sloučeniny, které jsou charakterizovány vysokou biologickou aktivitou. Třísloviny na naše tělo působí tak, že zvyšují propustnost a pružnost kapilár. Třísloviny napomáhají při kapilárním krvácení, oxikózách, revmatickém zánětu srdeční nitroblány, při vysokém krevním tlaku a kurdějích (zejména z nedostatku vitaminu C). Ačkoliv je pro léčbu činnosti kapilár celá řada léků, čaj je zcela nejúčinnější.

Energy Green Tea - Gaba 105 g - DÁVKOVÁNÍ:

2,5 lžičky čajových lístků zalijeme 80°C teplou vodou o objemu 0,3 - 0,5 litru. Po 1/2 minutě louhování přelijeme čaj přes sítko do šálků. Toto množství vystačí k přípravě cca pěti nálevů s tím, že dobu louhování prodloužíme u každého následného nálevu podle chuti. 

ZELENÝ ČAJ GABA JE VÍCENÁLEVOVÝ. VÝŠE UVEDENÝM POSTUPEM PŘÍPRAVY LZE Z JEDNÉ DÁVKY PŘIPRAVIT AŽ PĚT NÁLEVŮ.

Energy Green Tea - Gaba 105 g - BALENÍ:

105 g

Energy Green Tea - Gaba 105 g - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Doplněk běžného pitného režimu. Ukládejte mimo dosah dětí. Doporučujeme skladovat do 3 měsíců pro otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10 - 25°C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

KOUPITZDE