Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

Goldim PinnoThin 30 kapslí - POPIS:

Goldim PinnothinPinnoThin™ je přírodní olej z oříšků korejské borovice (Pinus koraiensis) obsahující více než 92 % poly- a mononenasycených mastných kyselin. Je obzvláště velmi bohatý na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega-6 mastné kyseliny). V roce 2006 byl PinnoThin™ oceněn Silver Award za svoji přirozenou schopnost potlačit chuť k jídlu a pomoci tak snížení hmotnosti.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - ÚČINKY:

*  má přirozenou schopnost potlačit chuť k jídlu
*  napomáhá snížení hmotnosti tím, že podporuje pocit sytosti
*  PinnoThin™ tak může hrát důležitou roli při snížení obezity
, která je zdrojem celé řady závažných zdravotních problémů, včetně srdečních chorob, cukrovky a selhání ledvin.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

 PinnoThin™ pochází z přírodních rostlinných zdrojů. Hlavní složkou je olej získávaný z oříšků korejské borovice, které jsou zvláště bohaté na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem označované jako je kyselina pinnolenová. Korejská borovice obsahuje 40krát více pinnolenové kyseliny než ostatní druhy piniových oříšků. PinnoThin™ jednoduše nabízí nejvyšší koncentraci tohoto zcela přírodního doplňku stravy potlačujícího chuť k jídlu.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:

1 až 3 tobolky denně 30 až 60 minut před jídlem zapít sklenicí vody, max. 3 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na dostatečný příjem tekutin v průběhu celého dne.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Není určen pro děti do 12 let, kojící a těhotné ženy. Přípravek je vhodný i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí.
Výrobek neobsahuje sóju, GMO (geneticky modifikované organismy).

Goldim PinnoThin 30 kapslí - BALENÍ:

Balení obsahuje: 30 kapslí

KOUPITZDE