Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

Goldim Minvita grep 300 g - POPIS:

Doplněk stravy Minvita obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a extrakt z červených hroznů. Doplněk stravy Minvita je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

Vlastnosti produktu:

*  bez sodíku / bez soli
*  s vysokým obsahem vlákniny
*  zdroj vitamínů – vitamínu C, vitamínu E, vitamínu B1, vitamínu B2, vitamínu B6, vitamínu B12, kyseliny listové, niacinu, kyseliny pantothenové
*  zdroj minerálních látek – zinku, selenu, železa, chromu, vápníku
*  neobsahuje mléčnou bílkovinu
*  bez lepku

Goldim Minvita grep 300 g - ÚČINKY:

MINVITA je doplněk stravy, který doplní denní příjem vitamínů, minerálů, stopových prvků a fosfolipidů. Minvita je zvláště doporučeno pro:

*  sportovce
*  seniory
*  dospívající
*  rekonvalescenty
*  osoby po intenzivní duševní a fyzické činnosti

Goldim Minvita grep 300 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  vitamínový premix - (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, vitamín B6, thiamin, riboflavin, kyselina listová).

Vitaminy jsou látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy. V lidském organismu se podílejí na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Existuje 13 základních typů vitamínů. Lidský organismus si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy. Vitamíny jsou nutné pro udržení mnohých tělesných funkcí a jsou schopny posilovat a udržovat imunitní reakce. Vitamíny se vyskytují hlavně v ovoci a zelenině.

*  inulín (prebiotická vláknina) - ve vodě rozpustná vláknina, dokáže absorbovat značné množství tekutin. Tím může zvětšit svůj objem až 40 krát. Díky této schopnosti dokáže na sebe vázat cholesterol a snižovat jeho hladinu v krvi, zlepšuje trávení, reguluje vyprazdňování a tlumí pocit hladu. Přitom konzumací inulinu tělu dodáme pouze zanedbatelnou dávku energie. Odolává žaludečním kyselinám i trávicích enzymům a prochází trávicím ústrojím nezměněn. Tak se dostává až do tlustého střeva, kde funguje jako zdroj živin pro přátelské střevní bakterie. Přispívá tak k obnově střevní mikroflóry, například po užívání antibiotik a při nesprávné životosprávě. Důležitá je i preventivní funkce onemocnění rakoviny střev.

*  zdroj minerálních látek – zinku, selenu, železa, chromu, vápníku - látky nezbytné pro správné funkce lidského těla

Goldim Minvita grep 300 g - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:

1 – 2krát denně 10 g (2 čajové lžičky) rozpustit ve 200 – 250 ml pitné vody.

Goldim Minvita grep 300 g - UPOZORNĚNÍ:

Neobsahuje přidané jednoduché cukry, laktózu, sóju, živočišné suroviny (včetně mléčné bílkoviny), syntetická barviva, aromata a konzervační látky. Neobsahuje geneticky modifikované ingredience.

Goldim Minvita grep 300 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 300 g / 30 porcí

KOUPITZDE