Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

Goldim SLIM Q 300 g - POPIS:

Goldim Slim QSlim Q je instantní potravina s obsahem syrovátkového proteinu pro zvláštní výživu. Slim Q je určen pro přípravu nízkoenergetického nápoje v redukčním režimu. Představuje ideální řešením pro všechny, kdo chtějí efektivně regulovat svoji váhu, je-li součástí vyváženého, aktivního životního stylu.

Slim Q je lahodné, výživné jídlo, se kterým úspěšně nastartujete den. Jako náhrada snídaně Vám dodá energii a spoustu potřebných živin např. syrovátku, syrovátkový protein, jablečnou vlákninu, vápník, minerály, vitamínový premix např. vit. B6, C, D, E aj.

Koktejl je rychle a snadno připravený. Sami si jej namícháte tak, aby vám hustota vyhovovala. Koktejl lze připravit jako výsledný lahodný a osvěžující nápoj, nebo zvolíte hustější konzistenci. Podle chuti můžete koktejl Slim Q oživit přidáním např.  vašeho oblíbeného ovoce a to vše s minimálním množstvím kalorií.

 

Goldim SLIM Q 300 g- ÚČINKY:

*  lahodný koktejl Slim Q nahradí až 2 denní jídla (např. snídani a večeři)
*  je vhodnou výživnou náhradou jídla v období redukčních diet
*  1 porce Slim Q obsahuje nízký počet kalorií
*  koktejl Slim Q nabízí vyvážené množství všech důležitých živin, které dodávají pocit plnosti
*  pomáhá udržet hladinu energie
*  Slim Q má vysoký obsah syrovátkového proteinu, čímž podporuje tvorbu beztukové svalové hmoty
*  díky vysokému obsahu vitamínů a minerálů v koktejlu Slim Q dosáhnete snáze jejich doporučené denní dávky

Goldim SLIM Q 300 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  syrovátkový protein - proteiny (bílkoviny) jsou základní složkou všech známých organismů, tvoří svalovou hmotu a plní v těle různé funkce - např. stavební funkci (kolagen, elastin, keratin), transportní a skladovací (hemoglobin, transferin), zajišťující pohyb (aktin, myosin), katalytické, řídící a regulační (enzymy, hormony, receptory), ochranné a obranné (imunoglobulin, fibrin, fibrinogen). Ve stravě bílkoviny obsahuje např.maso, ořechy, luštěniny, vejce, mléko, mléčné výrobky

*  jablečná vláknina - vláknina je nestravitelná část rostlinné potravy, která pomáhá pohybu potravy trávicí soustavou, vstřebává vodu a váže na sebe některé látky z potravy, jako například cholesterol. Vláknina působí také jako „kartáč střev“ – působí podpůrně proti onemocnění střev. Zdrojem vlákniny je např. ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny, ořechy, semena psyllia

*  vitaminy - jsou látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy. V lidském organismu se podílejí na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Existuje 13 základních typů vitamínů. Lidský organismus si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy. Vitamíny jsou nutné pro udržení mnohých tělesných funkcí a jsou schopny posilovat a udržovat imunitní reakce. Vitamíny se vyskytují hlavně v ovoci a zelenině.

* Clarinol CLA - přidává hodnotu jídlu a nápojům tím, že poskytuje jedinečné tvarování těla snížením tělesného tuku a zvýšením svalové hmoty.

*  zdroj minerálních látek – zinku, selenu, draslíku, chromu, vápníku aj. - látky nezbytné pro správné funkce lidského těla

Goldim SLIM Q 300 g - POUŽITÍ:

Příprava a dávkování:

20 g instantní směsi vsypat do sklenice, přelít 250 ml polotučného mléka a dobře zamíchat. Max. 2 dávky denně.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na dostatečný příjem tekutin v průběhu celého dne.

Goldim SLIM Q 300 g - UPOZORNĚNÍ:

V případě, že je nápoj užit jako nutričně vyvážená plnohodnotná náhrada denního jídla, je určen pouze osobám starším 18 let. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Upozornění: potravina splňuje očekávaný účel pouze jako součást nízkoenergetické výživy, jejíž nezbytnou součástí mají být i běžné potraviny.

Goldim SLIM Q 300 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 300 g / 15 porcí

KOUPITZDE