Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

 

Goldim SLIM Q 300 g - POPIS:

Goldim redukční sadaSlim Q je instantní potravina s obsahem syrovátkového proteinu pro zvláštní výživu. Slim Q je určen pro přípravu nízkoenergetického nápoje v redukčním režimu. Představuje ideální řešením pro všechny, kdo chtějí efektivně regulovat svoji váhu, je-li součástí vyváženého, aktivního životního stylu.

Slim Q je lahodné, výživné jídlo, se kterým úspěšně nastartujete den. Jako náhrada snídaně Vám dodá energii a spoustu potřebných živin např. syrovátku, syrovátkový protein, jablečnou vlákninu, vápník, minerály, vitamínový premix např. vit. B6, C, D, E aj.

Koktejl je rychle a snadno připravený. Sami si jej namícháte tak, aby vám hustota vyhovovala. Koktejl lze připravit jako výsledný lahodný a osvěžující nápoj, nebo zvolíte hustější konzistenci. Podle chuti můžete koktejl Slim Q oživit přidáním např.  vašeho oblíbeného ovoce a to vše s minimálním množstvím kalorií.

Goldim SLIM Q 300 g- ÚČINKY:

*  lahodný koktejl Slim Q nahradí až 2 denní jídla (např. snídani a večeři)
*  je vhodnou výživnou náhradou jídla v období redukčních diet
*  1 porce Slim Q obsahuje nízký počet kalorií
*  koktejl Slim Q nabízí vyvážené množství všech důležitých živin, které dodávají pocit plnosti
*  pomáhá udržet hladinu energie
*  Slim Q má vysoký obsah syrovátkového proteinu, čímž podporuje tvorbu beztukové svalové hmoty
*  díky vysokému obsahu vitamínů a minerálů v koktejlu Slim Q dosáhnete snáze jejich doporučené denní dávky

Goldim SLIM Q 300 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  syrovátkový protein - proteiny (bílkoviny) jsou základní složkou všech známých organismů, tvoří svalovou hmotu a plní v těle různé funkce - např. stavební funkci (kolagen, elastin, keratin), transportní a skladovací (hemoglobin, transferin), zajišťující pohyb (aktin, myosin), katalytické, řídící a regulační (enzymy, hormony, receptory), ochranné a obranné (imunoglobulin, fibrin, fibrinogen). Ve stravě bílkoviny obsahuje např.maso, ořechy, luštěniny, vejce, mléko, mléčné výrobky

*  jablečná vláknina - vláknina je nestravitelná část rostlinné potravy, která pomáhá pohybu potravy trávicí soustavou, vstřebává vodu a váže na sebe některé látky z potravy, jako například cholesterol. Vláknina působí také jako „kartáč střev“ – působí podpůrně proti onemocnění střev. Zdrojem vlákniny je např. ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny, ořechy, semena psyllia

*  vitaminy - jsou látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy. V lidském organismu se podílejí na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Existuje 13 základních typů vitamínů. Lidský organismus si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy. Vitamíny jsou nutné pro udržení mnohých tělesných funkcí a jsou schopny posilovat a udržovat imunitní reakce. Vitamíny se vyskytují hlavně v ovoci a zelenině.

* Clarinol CLA - přidává hodnotu jídlu a nápojům tím, že poskytuje jedinečné tvarování těla snížením tělesného tuku a zvýšením svalové hmoty.

*  zdroj minerálních látek – zinku, selenu, draslíku, chromu, vápníku aj. - látky nezbytné pro správné funkce lidského těla

Goldim SLIM Q 300 g - POUŽITÍ:

Příprava a dávkování:

20 g instantní směsi vsypat do sklenice, přelít 250 ml polotučného mléka a dobře zamíchat. Max. 2 dávky denně.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na dostatečný příjem tekutin v průběhu celého dne.

Goldim SLIM Q 300 g - UPOZORNĚNÍ:

V případě, že je nápoj užit jako nutričně vyvážená plnohodnotná náhrada denního jídla, je určen pouze osobám starším 18 let. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Upozornění: potravina splňuje očekávaný účel pouze jako součást nízkoenergetické výživy, jejíž nezbytnou součástí mají být i běžné potraviny.

Goldim SLIM Q 300 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 300 g / 15 porcí

Příchutě: vanilka , čokoláda

 

Goldim PinnoThin 30 kapslí - POPIS:

PinnoThin™ je přírodní olej z oříšků korejské borovice (Pinus koraiensis) obsahující více než 92 % poly- a mononenasycených mastných kyselin. Je obzvláště velmi bohatý na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega-6 mastné kyseliny). V roce 2006 byl PinnoThin™ oceněn Silver Award za svoji přirozenou schopnost potlačit chuť k jídlu a pomoci tak snížení hmotnosti.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - ÚČINKY:

*  má přirozenou schopnost potlačit chuť k jídlu
*  napomáhá snížení hmotnosti tím, že podporuje pocit sytosti
*  PinnoThin™ tak může hrát důležitou roli při snížení obezity
, která je zdrojem celé řady závažných zdravotních problémů, včetně srdečních chorob, cukrovky a selhání ledvin.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

PinnoThin™ pochází z přírodních rostlinných zdrojů. Hlavní složkou je olej získávaný z oříšků korejské borovice, které jsou zvláště bohaté na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem označované jako je kyselina pinnolenová. Korejská borovice obsahuje 40krát více pinnolenové kyseliny než ostatní druhy piniových oříšků. PinnoThin™ jednoduše nabízí nejvyšší koncentraci tohoto zcela přírodního doplňku stravy potlačujícího chuť k jídlu.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:

1 až 3 tobolky denně 30 až 60 minut před jídlem zapít sklenicí vody, max. 3 tobolky denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na dostatečný příjem tekutin v průběhu celého dne.

Goldim PinnoThin 30 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Není určen pro děti do 12 let, kojící a těhotné ženy. Přípravek je vhodný i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí.
Výrobek neobsahuje sóju, GMO (geneticky modifikované organismy).

Goldim PinnoThin 30 kapslí - BALENÍ:

Balení obsahuje: 30 kapslí

 

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - POPIS:

Bylinný instantní nápoj Thermomagic je směsí několika bylin, které při redukčním režimu podporují přirozený proces lipolýzy (štěpení tuků), který v organizmu probíhá. Díky obsaženým látkám podporuje i proces odbourávání LDL cholesterolu (tzv. špatného cholesterolu, který má nezanedbatelný podíl na vzniku kardiovaskulárních chorob). Thermomagic obsahuje alkaloid matein z byliny yerba maté, nápoj tak kromě napomáhání odbourávání tuku dodává velmi rychle energii (matein má podobný efekt jako třeba kofein). Thermomagic lze podle chuti pít teplý nebo studený, zároveň tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na podkožní tukové tkáně.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g- ÚČINKY:

*  Thermomagic napomáhá zvýšení metabolismu, které může vést, při současném dietním stravování a dostatku pohybu, ke snížení hmotnosti
*  Thermomagic podporuje štěpení tuků
*  napomáhá snižovat tzv. špatný cholesterol v krvi
*  tlumí pocity hladu
*  snižuje pocity chutě k jídlu
*  jedna porce obsahuje 5,4 kcal
*  Thermomagic dodává pocit energie
*  pomáhá zlepšit a udržet pozornost
*  posiluje imunitní systém

Doplněk stravy Thermomagic s bylinnými extrakty ve formě instatního nápoje:

*  se sníženou energetickou hodnotou v důsledku použití náhradních sladidel sukralózy a sorbitolu
*  s vysokým obsahem prebiotické vlákniny (inulínu)
*  zdroj chromu
*  bez tuku
*  bez lepku

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Výtažek z yerby maté - je známé především svými výraznými povzbujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), minerální látky (hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj.), vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Obyvatelé Jižní Ameriky také pitím maté tlumí pocit hladu, což jim pomáhá přežít v dobách nouze. V dnešní době se tato vlastnost využívá při různých redukčních dietách.

*  Chrom  - organicky vázaný trojmocný chrom stimuluje odbourávání tuků, reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru), čímž omezuje nadměrnou chuť k jídlu, zlepšuje snášenlivost jednoduchých cukrů a využití bílkovin přijímaných stravou, snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.
 

*  Výtažek z ibišku - močopudné účinky, rozpouští sklerotické usazeniny, působí i protizánětlivě. Dodává tělu minerální látky, má mírné projímavé účinky. Zlepšuje chuť čaje.

*  Výtažek z vřesu - desinfekce močových cest, močopudné účinky, uklidňuje a reguluje trávení.

*  Taurine - je vhodný pro stimulaci organismu a především mozkové činnosti. Napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncentraci a koordinaci pohybu. Účinná látka taurin je základní složkou energy drinků a energizérů.

*  Výtažek z artyčoku - užívá se při poruchách trávení, potížích se žlučníkem nebo k detoxikaci organismu.

*  Inulín - ve vodě rozpustná vláknina, dokáže absorbovat značné množství tekutin. Tím může zvětšit svůj objem až 40 krát. Díky této schopnosti dokáže na sebe vázat cholesterol a snižovat jeho hladinu v krvi, zlepšuje trávení, reguluje vyprazdňování a tlumí pocit hladu. Přitom konzumací inulinu tělu dodáme pouze zanedbatelnou dávku energie. Odolává žaludečním kyselinám i trávicích enzymům a prochází trávicím ústrojím nezměněn. Tak se dostává až do tlustého střeva, kde funguje jako zdroj živin pro přátelské střevní bakterie. Přispívá tak k obnově střevní mikroflóry, například po užívání antibiotik a při nesprávné životosprávě. Důležitá je i preventivní funkce onemocnění rakoviny střev.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - POUŽITÍ:

Příprava a dávkování:

2 g instantní směsi (1 zarovnaná čajová lžička) přelijte 100 – 150 ml studené nebo horké vody a dobře rozmíchejte. V případě rozpuštění v horké vodě před pitím ochlaďte na teplotu vhodnou k pití. Max. 3 dávky denně.

Pokud denní dávku (1 - 3 lžičky denně) rozmícháte ve větším množství vody (ideální je třeba 3 lžičky na 1,5l láhev - podle Vám vyhovující chuti vzniklého nápoje) a budete upíjet průběžně, Thermomagic Vám pomůže potlačit pocity hladu.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - UPOZORNĚNÍ:

Není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší konzumace než doporučená se může projevit mírně projímavými účinky. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. V důsledku použití bylinných extraktů může vzniknout jemný zákal, který není na závadu nápoje. Skladujte při teplotě do 25°C a rel. vlhkosti do 60%. Po otevření spotřebujte do 40 dnů.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 200 g / 100 porcí