Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

Ceutical CC cream anti-acne - POPIS:

Herb pharma cc ceuticalMultifunkční FC CC ceutical na pleť se sklonem k akné se za pomocí korekčních barvících látek přizpůsobuje pokožce. Díky tomu se pokožka stává zářivou a účinně zakrývá drobné nedostatky i začervenání pokožky. Účinné látky přípravku normalizují tvorbu mazu v pokožce, zjemňují póry a antioxidanty jí chrání před vlivy vnějšího prostředí. Poskytuje účinnou celodenní ochranu před slunečním zářením.

Ceutical CC cream anti-acne - ÚČINKY:

Krém řady FC CC ceutical all in one byl vyvinutý speciálně na pleť postiženou akné. Korekční barvící látky, vyrobené nejmodernější technologií, vyrovnávají drobné nedostatky pleti, odstraňují červené fleky a zároveň dodávají pokožce dlouhodobý matný efekt. Díky komponentům, které pokožku zmatňují. Multifunkční FC CC krém s pečlivě vybranými účinnými látkami normalizuje tvorbu mazu v pokožce, a tím zmenšuje pravděpodobnost výskytu akné. Díky hydratačním a regeneračním složkám intenzivně vyživuje pokožku. Obsažené antioxidanty zpomalují proces stárnutí pokožky a posilují její ochrannou funkci vůči faktorům způsobujícím podráždění pokožky. Díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

 

Ceutical CC cream anti-acne - ÚČINNÉ LÁTKY:

Přípravek řady FC CC ceutical obsahuje kromě korekčních barvících látek, které zabezpečují bezchybné krytí nedostatků pokožky i následující jedinečnou kombinaci účinných látek:

Tripeptid – posiluje obrannou funkci pokožky. Prostřednictvím speciálního biochemického procesu pomáhá dodržovat rovnováhu mezi mikroorganizmy, které akné způsobují, a tím snižuje pravděpodobnost vzniku vyrážek. In vivo studie potvrzují zmírnění tvorby mazu v pokožce.

Azeloit-diglicinát –je multifunkční složka, jejíž účinek je klinicky dokázán. Kromě toho, že snižuje tvorbu mazu v pokožce, zvyšuje pružnost pokožky a svými hydratačními vlastnostmi pomáhá v zachování vlhkosti pokožky. Ovlivňuje produkci přirozeného barviva pokožky – melaninu a díky tomu silné pigmentované buňky pokožku zesvětlí.

Betaine – hydratační a protizánětlivá složka. Posiluje propojení mezi epitelovými buňkami, a tím zabraňuje úbytku vody z pokožky a vstřebávání škodlivých látek a alergenů z vnějšího prostředí do pokožky.

Výtažek z modřínu (Larix) – upravuje ochrannou funkci pokožky, zvyšuje její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí, čímž zvyšuje schopnost zadržovat vlhkost v pokožce.

Kapslovaný vitamín C – největším pozitivem je rychlejší a účinnější vstřebávání do pokožky. Vitamín C přispívá k tvorbě glukosaminu a kolagenu v pokožce, a tím zlepšuje pružnost a kvalitu pokožky. Jako vynikající antioxidant chrání buňky před škodlivými volnými radikály, což posiluje přirozenou ochranu pokožky. Další cennou vlastností vitamínu C je, že upravuje proces pigmentace pokožky, tedy pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny.

Přípravek FC CC ceutical all in one největším pozitivem je rychlejší a účinnější vstřebávání do pokožky. Vitamín C přispívá k tvorbě glukosaminu a kolagenu v pokožce, a tím zlepšuje pružnost a kvalitu pokožky. Jako vynikající antioxidant chrání buňky před škodlivými volnými radikály, což posiluje přirozenou ochranu pokožky. Další cennou vlastností vitamínu C je, že upravuje proces pigmentace pokožky, tedy pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny.

Ceutical CC cream anti-acne - POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství krému na ukazovák a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Optimální množství aplikovaného přípravku přizpůsobte své pokožce!

Ceutical CC cream anti-acne - UPOZORNĚNÍ:

Přípravek otestujte nanesením malého množství na vnitřní stranu předloktí, abyste se vyhnuli alergické reakci. Počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění, přestaňte přípravek používat. Zabraňte kontaktu s očima! Pokud se přípravek dostane do očí, ihned je vypláchněte vodou.

Jen na vnější použití! Skladujte při pokojové teplotě mimo tepelné zdroje a přímého slunečního záření.

KOUPITZDE