Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

CC Ceutical krém na mastnou pleť 30 ml - POPIS:

Herb Pharma krém na mastnou pleťKrém řady FC CC ceutical all in one byl vyvinutý speciálně na mastnou pleť. Korekční barvící látky, vyrobené nejmodernější technologií, vyrovnávají drobné nedostatky pleti, odstraňuje červené fleky a zároveň dodává pokožce dlouhodobou ochranu.

Přípravek řady FC CC ceutical all in one na mastnou pleť zabezpečuje bezchybné krytí nedostatků pokožky, a zároveň díky výtažku z rýže dodává pokožce dlouhotrvající matný efekt. Kromě korekčních barvících látek obsahuje i jedinečnou kombinaci následujících účinných látek.

CC Ceutical krém na mastnou pleť 30 ml - ÚČINKY:

Krém řady FC CC ceutical all in one byl vyvinutý speciálně na mastnou pleť. Korekční barvící látky, vyrobené nejmodernější technologií, vyrovnávají drobné nedostatky pleti, odstraňuje červené fleky a zároveň dodává pokožce dlouhodobou ochranu. Krém se složením bez obsahu olejů neucpává póry a díky zmatňujícím složkám je pleť méně lesklá. Svojí jemnou texturou dodává pokožce bezchybné přirozeně vypadající krytí. Účinnými látkami normalizuje tvorbu mazu, hydratuje a chrání pokožku vůči negativním vlivům vnějšího prostředí. Používáním multifunkčního krému získá bledá pokožka zdravou zářivou barvu. Díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

CC Ceutical krém na mastnou pleť 30 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Výtažek z rýže seté (Oryza sativa) – multifunkční složka, která se získává z rostlinných tkání rýže pěstované v speciálních podmínkách. Výtažek obsahuje také cenné účinné látky, které ochranou DNA slouží k zachování zdravé a mladistvé pokožky. Jeho účinek prokázaly in vitro studie. Ty prokázaly, že už 2% výtažek, který je obsažen i v CC krému, chrání DNA, upravuje produkci kolagenu v pokožce a chrání jí před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Podporou produkce kolagenu se výrazně zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

Tripeptid – posiluje obrannou funkci pokožky. Prostřednictvím speciálního biochemického procesu pomáhá dodržovat rovnováhu mezi mikroorganizmy, které akné způsobují, a tím snižuje pravděpodobnost vzniku vyrážek. In vivo studie potvrzují zmírnění tvorby mazu v pokožce.

Kapslovaný vitamín C – největším pozitivem je rychlejší a účinnější vstřebávání do pokožky. Vitamín C přispívá k tvorbě glukosaminu a kolagenu v pokožce, a tím zlepšuje pružnost a kvalitu pokožky. Jako vynikající antioxidant chrání buňky před škodlivými volnými radikály, což posiluje přirozenou ochranu pokožky. Další cennou vlastností vitamínu C je, že upravuje proces pigmentace pokožky, tedy pomáhá zesvětlovat pigmentové skvrny.

Vitamín E – přispívá k úpravě povrchu pokožky, zvyšuje její vlhkost a zpomaluje proces stárnutí. Protizánětlivým účinkem urychluje hojení povrchových ran.

Herb Pharma - složení

CC Ceutical krém na mastnou pleť 30 ml - POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství krému na ukazovák a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Optimální množství aplikovaného přípravku přizpůsobte své pokožce!

CC Ceutical krém na mastnou pleť 30 ml - UPOZORNĚNÍ:

Přípravek otestujte nanesením malého množství na vnitřní stranu předloktí, abyste se vyhnuli alergické reakci. Počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění, přestaňte přípravek používat. Zabraňte kontaktu s očima! Pokud se přípravek dostane do očí, ihned je vypláchněte vodou.

Jen na vnější použití! Skladujte při pokojové teplotě mimo tepelné zdroje a přímého slunečního záření.

KOUPITZDE