Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - POPIS:

Herbalife Cell Activator dovoz USACell Activator pomáhá buňkám organizmu pracovat na maximum. Z živin, které přijímáte, tak můžete získat maximální užitek. Rostlinné a bylinné výtažky obsažené v Cell Activatoru pomáhají dopravit nezbytné živiny z potravy a potravinových doplňků přímo k jednotlivým buňkám.
 
Cell Activator Vám může dvakrát pomoci zhubnout - jednak dodá organizmu potřebnou energii, která Vám může chybět, a za druhé, a to je možná ještě důležitější, pomůže tělu maximálně zužitkovat všechny živiny, které tělo potřebuje. Tento efekt je zvláště důležitý a pomáhá eliminovat známý jo-jo efekt, který je právě nedostatkem živin během redukce způsobený.
 

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Cell Activator 60 kapslí dovoz USA je výrobek s jinou recepturou než Cell Activator, který znáte z CZ distribuce. Při koupi produktu Cell Activator 60 kapslí získáte produkt dovezený z USA s inovovanou pokročilejší recepturou založenou na bázi aktivních složek odpovídajících nejnovějším poznatkům poradního vývojového sboru Herbalife.

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - ÚČINKY:

Cell Activator napomáhá během redukce hmotnosti:
 
*  pečovat o cévní systém
*  zásobovat buňky kyslíkem a živinami
*  podporovat metabolismus
*  podporovat funkci trávicího systému
*  udržovat normální hladinu cukru v krvi
*  udržovat normální krevní tlak
*  působit jako antioxidant

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - ÚČINNÉ LÁTKY:

Aloe Vera*  Aloe vera - podporuje trávení a funkce gastrointestinálního traktu, pomáhá udržovat pravidelnou střevní funkci. Přispívá k normálnímu glukózo-inzulínovému metabolismu a k udržování normální glykémie. Posiluje imunitu, stimuluje metabolismus, příznivě působí při únavě, zvyšuje odolnost k psychickému stresu. 
 
*  Rozchodnice růžová - přispívá k normální krevní cirkulaci, čímž pomáhá zásobovat buňky kyslíkem a živinami. Podporuje činnost mozku, pomáhá udržovat normální krevní tlak, působí jako adaptogen při psychickém i fyzickém stresu, dodává sílu a kondici, působí jako antioxidant – chrání buňky před kyslíkovým stresem. 
 
*  Borovice mořská - podporuje cévní cirkulaci i mikrocirkulaci krve včetně prokrvení mozku, chrání cévní stěny. 
 
*  Houba Shiitake – obsahuje vysoké množství vitamínů B1, B2 a B6, které jsou nezbytné při tvorbě buněčné energie.

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2 x za den během jídla či zapít vhodným nápojem. 
 
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě v dobře uzavřeném obalu.

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uschovejte mimo dosah dětí. 

Herbalife Cell Activator (USA) 60 kapslí - BALENÍ:

Hmotnost obsahu: 60 kapslí (35 g)

KOUPITZDE