Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - POPIS:

Herbalife Cell U LossPřípravek je vytvořen pro podporu eliminace odpadových látek a napomáhá udržovat přirozenou vodní rovnováhu v organismu, pokud je organismus současně zásobován alespoň 2 litry vody denně.
 
Cell-U-Loss může být prospěšný zejména při používání programu pro regulaci váhy, kdy může v organismu dojít k úbytku minerálních látek, zvláště draslíku. Dalším obsaženým minerálem je např. hořčík, který přispívá k udržování elektrolytické rovnováhy a k normálnímu energetickému metabolismu. Proces obnovy tělesné rovnováhy a eliminace odpadových látek může podporovat zlepšení vzhledu pomerančové pokožky.
 
Tento produkt bude účinný v mnoha ohledech, nicméně jeho hlavní účinky se dozvíte na dalších řádcích.

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - ÚČINKY:

*  podpora eliminace odpadových látek v těle
*  doplnění důležitých minerálů zvláště při redukčních dietách
*  podpora udržování elektrolytické rovnováhy a normálního energetického metabolismu
*  svým efektem může podporovat zlepšení vzhledu pokožky

 Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - ÚČINNÉ LÁTKY:

Kukuřice*  Extrakt z květu kukuřice (corn silk) - obsahuje velké množství antioxidantů a polyfenolů. Extrakt z květu kukuřice je také bohatý na vitaminy a minerální látky jako je vitamin K, C a draslík. Corn silk se využívá jako diuretikum. To znamená, že může stimulovat vylučování přebytečné vody z organismu močí.
 
*  Sodík, draslík - minerály pomáhající udržovat acidobazickou rovnováhu v organismu. 
 
*  Vápník -  je obsažen v těle ve větším množství než kterýkoliv jiný prvek. Nejvíce vápníku v těle je vázáno v kostech a zubech. Dále se účastní procesu srážlivosti krve a přispívá k normální funkci nervových přenosů.
 
*  Hořčík -  je jedním z nejdůležitějších prvků. Napomáhá k udržení kostní hmoty, zubů a svalů, kde je hojně v organismu zastoupen. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá také k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli ve vyváženém příjmu tekutin a roztoků solí a minerálních látek. 

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - POUŽITÍ:

Dávkování: 1 tableta 3 x za den během jídla. 
 
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě v dobře uzavřeném obalu.

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.  
Uschovejte mimo dosah dětí. 

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - BALENÍ:

Obsah dózy: 90 tablet (62 g)

KOUPITZDE