Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife SKIN Výživný noční krém 30 ml - POPIS:

Herbalife Noční krémKrém pracuje během nočního spánku, po dobu odpočinku celého organizmu. Velmi dobře vyživuje pleť, obnovuje její kyselo - zásaditou rovnováhu, narušenou v průběhu aktivního dne. 

Stimuluje výměnné procesy ve všech vrstvách pokožky. Díky autotrofickému systému velmi dobře regeneruje, tzn. obnovuje jednotlivé vrstvy pokožky. Má uklidňující účinek na organizmus v průběhu neklidného spánku. Je vhodný pro ošetření suché a vadnoucí pleti.

Tento výživný luxusní noční krém dodá vaší pleti potřebnou hydrataci a výživu během spánku. Po probuzení tak bude vaše pleť hladší a vláčnější. Složení nočního krému je obohaceno např. o vitamín B3, antioxidační vitamíny C a E, aloe vera, slunečnicový, sezamový a olivový olej. 
 
Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

Herbalife SKIN Výživný noční krém 30 ml - ÚČINKY:

*  dodá pleti potřebnou hydrataci
*  výživu pleť během spánku
*  po probuzení bude vaše pleť hladší a vláčnější

Herbalife SKIN Výživný noční krém 30 ml - AKTIVNÍ SLOŽKY:

Herbalife Aloe Vera*  vitamín B3, antioxidační vitamíny C, E
*  extrakt z aloe vera, slunečnicového, sezamového a olivového olej
 
*  aloe vera - aktivní složky Aloe Vera, díky ligninu, snadno pronikají do hlubšíchvrstev pokožky, kde spolu se sacharidy, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteiny působí na příčinu problému a zajišťují vynikající hydratační, hojivé a zklidňující účinky.

Herbalife SKIN Výživný noční krém 30 ml - POUŽITÍ:

Aplikujte po použití odličovadla, toneru a séra. Používejte večer.
 

KOUPITZDE